Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Wolteri #1280 üzenetére

    Caustic kezdeskor is nagyon jo, ha ugyanoda ugrik masik csapat.

    Live-Die-Respawn

  • Jinxb1rd

    addikt

    válasz Wolteri #1280 üzenetére

    Szerintem a legtöbb karakternél nem ártana egy minimális rework, például caustic esetében is hülyeségnek találom, hogy saját csapattársakat ugyanúgy akadályozza, illetve hogy a gáztartályok nem eltávolíthatóak (legalábbis én úgy tudom)

    Bangalore-nál nem ártana, ha rögtön tolná az ultit, mert nem egyszer azért nem lehet ráfutni az enemyre, mert mire odaérünk még mindig a rakéták felrobbanására kell várni.

    Gibraltar lett mostanság a kedvencem, mert neki erős az utlija, rögtön tolja és sebez rendesen. Védekezésre is jó, van amikor magamra tolom az ultit majd egy pajzsot és az enemy addig nem is tud megközelíteni én viszont nyugodtan tudok healelni.

    Bloodhund-nak zavaros nagyon a látása ultiban, jobb lenne tisztábban látni az ellenfél aktív körvonalát is, amikor az össze-vissza mozog.

    Mirage ultit át kellene dolgozni:
    a) Vagy körvonalának folyamatosan kellene erősödnie, ulti után jobb lenne ha teljesen láthatatlanná tudna válni egy rövid időre.

    b) Vagy bármikor megszakíthatónak kellene lennie az ultinak. Mert nevetséges, hogy közben semmit se lehet csinálni, viszont simán le tudnak lőni ha észrevesznek.

    Jelenleg úgy érzem, hogy az ultizni tényleg majdnem inkább hátrány vele, mint előny.

    Pathfinder jobb lenne, ha messzebbre tudna hookolni és nem pont a guggolás lenne a megszakító gombja a képességnek.

    Wraith ultijába továbbra is belemehetne az ellenfél, de sebezné a nem barát egységeket valamennyivel vagy kapnának debuffot egy rövid időre (pl lassítás).

    [ Szerkesztve ]

    We are only Stardust...

Új hozzászólás Aktív témák