Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Totheground #41015 üzenetére

    Engem érdekel (amúgy nem vagyok egyedül, csak nekem van tíz ujjam gépelni..).

    Tök jó, hogy új életcélod van meg minden, már átbeszéltük, letisztáztuk. Értjük. A lényeg, hogy szembesültünk már vele több, mint eleget.
    Ez a virágnyelvű megfogalmazása annak, hogy anime topikot szeretnék olvasni, amikor betérek ide, nem a hosszú hónapok óta tartó LávLájv vakrajongói klubdélutánt, konstans hieroglifahegyekkel és olyan betűszavas, anagrammásítva toldaléktól fosztott féljapán zsargonnal, amit ennyiszer már látni is irritáló, nemhogy elkezdeni fejtegetni.

    Őszintén, nem lenne gond, ha néha-néha visszatérne a téma pár egészséges hozzászólás erejéig, aztán a következő felszínre bukásig amúgy folyna minden a korábban megszokott mederben. Egy szavam nem lenne, komolyan. Sajnos azonban nem ez a helyzet, mert csak a random 2D / 3D trillázó idolok és az ő napirendjük meg menstruációs naptáruk ömlik az arcomba, vég nélkül.

    A Kodomo no Jikan lassan 9 éve képezi a szívem egyik igen nagy csücskét, az első megtekintés (2009 szeptembere) óta abszolút top nálam, valószínűleg soha nem is jön semmi, ami letaszítja a non-H trónról.
    Néztem, olvastam számtalanszor. Még japánból is érkezett pár kötet. Leszedtem tonnányi képet, doujint, vettem figurát, pár OST-t rongyosra hallgattam. Az ominózus mangáról még magyar fordítást is csináltam (az első kötet 97,5% kész). Mégsem floodolom vele tele a topikot állandó jelleggel. Ennek az egyik oka az, hogy tudom azt, hogy rajtam kívül kb. senkit sem érdekel - még ha van is egy-két ember, akit igen, nagy valószínűséggel őket sem annyira, mint engem.

    /rant off

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák