Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Pttypang #26101 üzenetére

    Nem fogok belemenni, hogy ilyen és ilyen dramaturgiai hibái voltak, a premisszája így, a protagonista úgy, mint bátyám tenné... A kiváltott hatás nálam egyértelmű, bőgtem, mint egy kisgyerek. Ennek ellenére mondom azt, hogy számomra mindent megadott, ami egy tökéletes műhöz kell, és innentől kezdve punktum, 8-tól 10-ig pontozok, mint állat. Ez 10-et kapott, de nem csak a kiváltott hatás miatt. Nálad meg olvastam, "user error" lépett föl. :U Nyilván vannak hibái, ahogy a Clannad-nek is, a Kanon-nak is, sőt, még az Onizuka-nak is, de ennyi erővel ne adjak 10 pontot semmire, mert valójában tökéletes mű nem létezik. Én meg egy Yosuga no Sora-t, Peach Girl-t, hasonló akármiket nem magasztalok... mások vagyunk.

    Egyébként meg régóta nem járok ide "rendesen", de én pont nem a kiváltott érzelmek hatása alapján pontoztam, legalábbis nem súlyozottan.

    Többieknek: Ja, most néztem meg.... Túlságosan is féltem tőle, úgy lett beállítva több alkalommal is. :)) No meg aztán ballagás után jó sok a szabadidőnk asszonnyal, megnézettem vele az egész eddigi Marvel univerzumot Hollywood módban. :DDD
    Tokyo Magnitude 8.0 is jó, de kutyafüle ehhez képest.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák