Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nova96

    őstag

    válasz Synthwave #25432 üzenetére

    Poénnak hittem, de akkor leírom.

    Eleje, egy ekkora hangvételű történethez egy nagyon tapasztalt rendező kellet ne legyen semmi felesleges, de még is abból sok anyagból értelmes szülessen. E helyet szartak az egész, mint általában japánban minden, hogy mi lenne a jó és megkapta az egészet egy kezdő rendező(!!!) . Oké mindenkinek el kell kezdenie valahol.
    A kedves kis rendező nem elég, hogy az egész történetbe ugrált össze vissza kavart, hogy Kirito háreme meg legyen, de még lényeges dolgokat is hagyott ki, mert a fanservice volt a fő cél. Sok ilyet láthatunk, de az ,hogy 2013 vagy 12 legjobb rendezőnek választották kész röhej. A második fele meg túlságosan ráment arra az adott dologra, ott is hagytak ki dolgokat és elnyújtották az egészet, hogy ne keljen a GAO-t elkezdni ami a S2-ben lesz. Egy jó stúdió még is ilyen hibát behúzz, de ez nekik nem hiba mert lett egy hype gyáruk. Mivel fogjunk egy témát ami alapból jó-> játék keverjük a animével tádá->HYPE. Ismétlem én is benyeltem, de az, hogy ez és a Attack on Titant is a legjobbak közé sorolják engem felb*sz, de nagyon.

    Lényeges kritikát ne várj mert A-1 egy jó studió a többit szerencsére annyira nem lett rossz, de a végig fanservice erőltetés felesleges volt. Valaki beszél Kiritohoz és végig a seggét nézhetjük mert puccsit.
    És voltak jó ötletek, sőt nagyon sok jó jelenet volt, CSAK valahogy soha nem megy át az embereknek amit akarok mondani a SAO-val kapcsolatba, ha egy jó rendező kapta volna SOKKAL, de sokkal jobb lett volna...mert ezek kezdő hibák voltak. Túl sok fele koncentrált, aztán meg kapkodott mert itt nem volt végtelen ideje...->LN.

    Archanon
    :U

    Remélhetőleg most már a vér nem lesz kicenzúrázva és ha valakit agyon vernek a ruhája ne legyen már egybe...->manga sokkal véresebb. Nem is értem miért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák