Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aljasvip

    senior tag

    válasz Maxxy10 #48816 üzenetére

    Én is láttam azokat amiket KISDUCK írt, de akkor még nem vonzott be.
    Néztük húgommal angol felirattal (megfelelő angol tudás nélkül) a késő esti Animax műsort is. Emlékeim szerint a ilyenek mentek, hogy Spiral, Blue Gender, Hakaima Sadamitsu, valami papír formálós harcolós, stb.
    Ekkor csak húgomat ragadta el a világ.

    Én egy ismerőstől kaptam kölcsön olyan címeket, mint a Full Metal Panic, Hellsing, Devil May Cry-t, ezek jók is voltak, de pl a Hetalia-t már nem bírtam két résznél tovább, így az a kaland ott megrekedt. Volt sok jó amerikai sci-fi film és sorozat, azokat néztem inkább.

    Igazán 2014-ben szippantott be az anime világ, amikor a Space Battleship Yamato 2199-re rátaláltam egy vizsgaidőszakban. Alig bírtam letenni, hármast is kaptam :DDD

    Na azóta nincs megállás. Főképp már befejezett címeket keresek és nézek, szezonálisokat max a szezon végén pótlom. Most pl végigmentem két évre visszamenőleg, hát, alig találtam 10 címet ami jó is lett végül és érdemes bepótolni.

    Két olyan "hidden gem" volt, amiről sokáig nem tudtam, hogy anime: Sámán Király, és Oban Star Racers.
    Ezeket ha megtalálom valahol szinkronosan, a gyerekeimnek le fogom archiválni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák