Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Farkassacred #47065 üzenetére

    Nem is fogom, de nem hogy magyarul, én eredeti nyelven sem vagyok hajlandó megnézni. Igen ja, előítéletek, nem tudom miből maradok ki. De ha az ürülék finom lenne, akkor se enném meg, há' hogy néz ki. :Y (Ízlések és...)

    " Én Konohamaru szinkrohangjánál sírtam be " - Haha, én is besírtam, csak én attól, hogy olyan szinten rázott rossz értelemben a hideg, hogy már szinte fájt. Nem nevezem meg a srácot, de egyike a "hivatásos" hazai fiatal szinkronszínészeknek, és valami eszméletlen förtelem a stílus és a tehetségtelenség amit úgy általában közvetít a karaktereinek rajzfilmek alatt, de úgy a sorozatos munkássága sem a csodás tálentumáról árulkodik - teljes alsó-középmezőny... A paródiában pedig pontosan ugyanezt a szinkronszínészkedésnek nem nevezhető valamit vette elő hót természetesen, mint majdnem az összes magyar színész, ha valami rajzoltat kell szinkronizálni /és innentől kezdve nem feltétlenül a paródiára reagálok/. Oké, ha ha ha, poén, értem, jó, ennél mondjuk hogy elnézem, de sajnos nem tudok nem párhuzamot venni az amúgy hazai rajzilmszinkronizálás eszméletlenül félreértelmezett tényétől. Sosem fogom megérteni, hogy miért kell az eseteg döntő többségében úgy szinkronizálni, mintha gyerekeknek kellene nyávogni a reggeli hülyegyerekműsorokhoz Teletubbie módra?! :F Bocs, trigger volt számomra ez a videó, de ez most kikívánkozott, és fáj a lelkemnek - meg a fülemnek - ez az egész. :DDD

    Pedig tudom, hogy vannak nagyon jó példák kifejezetten minőségi szinkronmunkára, illetve hát inkább már voltak... Múltkor öcsém nézte a Netflixen a Vikings-t szomszéd szobában... magyarul. Vérzett a fülem azok után, hogy eredeti hanggal néztem végig az évadokat és utána ez... És igen,m "Konohamaru" ott is eszméletlenül böszme béna.

    #KISDUCK: A paródia az paródia, talán nem kell színészileg úristen de jónak lennie, az trash módon is lehet vicces, ha olyan - és az is egyénfüggő szerintem, hogy kinek mi a vicces (ahogy kinek mi a jó szinkron, de ott azért van egy általános miheztartás szvsz, akár a klasszikus zenében). Pont ezért nem is triggerelne a fenti Naturó , ha a magyar rajzfilmszinkronizálás nem egy paródia szintjén lenne eleve.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák