Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kem

    addikt

    válasz t-real #6006 üzenetére

    Azért márt általában olyan target van amit lehetetlen teljesíteni, ráadásul ahol én dolgoztam ott 120%-ot kellett elérni, különben kirúgták az illetőt. Az angol tanulást meg el lehet felejteni. csomó magyar,lengyen, indiai, pakisztáni, jamaicai, guineai meg dél-afrikai van ilyen melókban és kell vagy 2 hónap mire elkezded érteni,h mi a fenéről karattyolvank. Ha meg sok a magyar, akkor ők CSAK magyarul beszélnek. Ezen kívül ha ügynökségen keresztül dolgozol mint a legtöbb helyen, akkor úgy működik, hogy akkor mehetsz melózni, ha előtte szólnak. Ergo ha nem busy a raktár, akkor lehet, hogy heti 2x kell bemenni 4 órára.

    Köszi!

  • Ivan15

    senior tag

    válasz t-real #6006 üzenetére

    raktarosnak vegzettseg nelkül vagy alapsulival mennek külf-ön. Az ilyen emberek, munkatarsak altalaban utaljak a külf-ieket (mert tanulatlan bunkok). Mas egy olyan nemzetközi csapat mint a meki, ahol termeszetes, hogy külf-i vagy.
    Persze te döntesz, mi lenne neked a jobb :)
    "inkább eldolgozgatnék egy raktárban.... ahol nem nagyon szólnak bele a munkába..." -ezt hogy gondolod?
    Kerdesedre: A raktaros arut vesz at es ad ki, de ilyen munkat nem fogsz kapni, elöször. Ehhez mar több ev gyarkorlatot varnanak el. A raktari segedmunkas amihez külf-ikent elöször eselyed van. Ez pedig komissiozas, rakodas, futoszalag. Ezek tenyleg putri munkak valtott müszakban (1 het reggel, +1 het este/ vagy 1het kora reggel +1het delutan +1het este) az ilyen valtott müszakok nem jok. Dolgoztal mar valtott müszakban? Ezek a munkak sztem nem embereknek, hanem biorobotoknak valok. Vannak olyanok akiknek ez ok. Ezert kerdeztem

Új hozzászólás Aktív témák