Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Revoltec.de

    csendes tag

    válasz AMD Power #678 üzenetére

    Már regeltem is:RMég jól jöhet bármikor.Nekem a volt sógórnőm dolgozik a Londoni reptér szállodájában.perfekt Angol, recepcios.De őt esetleges végszükség esetére sueretném csak hagyni.Szeretnék ''magamtól'' boldugulni.nekem ez fontos.persze az elején az alapvető, minimális segítség is kell szerintem.de utána meg hajrá:DDnagyon mennék már.Már hetek óta csak olvasgatom a rengeteg mindenféle fórumokat.A szemem már majd kifolyik.De megéri mert szeretnék a közé az emberek közé tarozni akikre majd útólag azt mondják.''Kiment, kimert menni és bejött neki''Mifelénk így megy ez.Ha menni kell a legtöbben rávágjak hogy gyerünk.De ahogy konkréttá válik az ügy rögtön meghátrálnak.És persze lenézik, és lebeszélik azt aki nekifog vágni.Ma pl az egyik ismerősőm győzködött arról hogy csak az utazásra elmegy az összes keresetem.Mert neki van kint haverja aki így járt.És neméri meg meg hasonlók.De ha kimegyek és bejön akkor meg irigykednek.Tehát én ha kell egyedül is megyek ez zihher.bízok magamban, és az emberekben,Végülis mit veszthetek, vesztehtünk mi fiatalok?Szerintem semmit.viszont a nyereség az nemsemmi.és nemcsak az anyagi dolgokra gondolok:D

    Egy haverom megkért hogy adjam el a hardvereit.Ezért valszeg mindíg újonc maradok:-))

Új hozzászólás Aktív témák