Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tufa_

    aktív tag

    Tegnap beugrottam a Londoni konzulatusra, meglepoen gyors es kulturalt ugyintezes es jopar mosoly az ugyintezo lanytol. Nem ezt vartam.
    Viszont valami erdekes is volt amit miota kikoltoztem, nem tapasztaltam. Egy kb 40 koruli ferfi, mosdatlanul, szakadt ruhaban karomkodik, veri az asztalt a varoban es szidja a nagykovetseget hogy nem segitenek a hazajutasban, mind egy g*ci. 5 perc utan hivjak telefonon, Magyarorszagrol, a masik oldalon valami csaladtag ecseteli hogy beszeltek az otthoni nagykovetseggel es azok sem segitenek. Mindkettejuk hosszassan reszletezi hogy hat ok biztos nem fognak tudni repulo jegyet foglalni mert fogalmuk sincs hogy kell, es kell nekik segitseg. A 24 ezer forintos jegyre a penzt osszeszedik otthon valahogy, de a kovetsegnek kell segitenie, maskepp nem tudnak jegyet venni. Vegul a jegy letudva, 1 hetre tegnaptol (mert az aznapi 40ezres jegyre nem volt penz), a telefonallo benyogi hogy valahogy 1 hetig ki kell huznia de azt a pasinak kell megoldania mert o volt oda annyira Angliaert, mire a pasi mondja hogy max megtamad valakit az utcan es azt az egy hetet eltolti a rendorsegen vagy a konzulatos ajtajaban alszik majd es maga ala szarik addig meg ehseg sztrajkol...

    Az ott dolgozok kozott elhangzott hogy a pasi munka ajanlat nelkul jott angliaba, lakhatas nelkul, 200 fonttal a zsebben, nulla angol tudassal, es a kovetseget hibaztatja hogy nem kapott munkat...

Új hozzászólás Aktív témák