Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. 444Hertz

    Arcképgyáros

    válasz Damage401 #41975 üzenetére

    Szerintem (ahogy most már világosabban látom a helyzetet) nem az elmúlt két hét ügye miatt lettek a többiek moderálva, hanem a figyelmeztetés ellenére folytatott trágákodás miatt.
    Aryon nem áldozat, csak ő szépen lecsendesedett, miután szóltak neki.
    (Kapott figyelmeztetést, arról már nem ő tehet, hogy a többiek kiharcoltak egy kitiltást is...)
    Pont.
    Most már ne elemezzük tovább a helyzetet, a lényeg, hogy megtörtént, aminek meg kellett történnie. :)

    [ Szerkesztve ]

    Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Damage401 #41975 üzenetére

    Nem kapsz "lihegőt", leírom sokadszor is, amíg normális hangnemben beszélgetsz, addig nincs okom amiért kirakjalak, hidd el nem lelem különösebb örömöm abban, amikor ki kell rakni valakit.

    Én remélem, hogy mire letelik a kitiltásuk ideje, addig mindenki lehiggad, és túllépnek ezen a témán, ha már így hirtelenjében ez nem is sikerült. Ha nem így lenne, és ott folytatódnak a dolgok ahol most abbamaradtak, vagy ne adj Isten jobban eldurvulnak, úgy sajnos hosszabb pihenők fognak következni. Aryon pedig nem játszik áldozat szerepet, leírta többször, hogy ő is túlzásba vitte, de befejezte.

    (#41976) Dr. 444Hertz, ez pontosan így van

    [ Szerkesztve ]

  • Lacy6

    senior tag

    válasz Damage401 #41975 üzenetére

    Akik ki lettek tiltva, azok ne Aryonra legyenek dühösek és felesleges oltogatni.
    Ha okosak akkor tanulnak a hibáikból, amit elkövettek.
    Egyrészt abból, hogy ezek a telefonok használati eszközök és nem ez az érték, hanem az ember.
    A telefonokat "szidhatja" úgy hogy érvekkel alátámassza problémát mi az ami nem tetszik neki benne. Lehet is neki válaszolni hogy nem értesz ezzel egyet, indokolja meg, egyik telefon se tökéletes stb. Normális hangnembe el lehet magyarázni. Ha nem érti meg, akkor leírom hogy nem értelek veled egyet, lapozzunk. Ha továbbra is folytatja, akkor vagy figyelmen kívül hagyod, vagy szólsz a moderátornak aki figyelmezteti.
    De itt az volt, hogy valami rosszat mondott, akkor már ment a vicsorgás, majd miután még egy kicsit rátett akkor nekiestek 10-en úgy hogy átment az egész személyeskedésbe sértő beszólásokkal. Na itt követték el a hibát, amiből tanulniuk kellett volna. De a figyelmeztetés ellenére újra elkövették ugyanezt a hibát.
    Nem értem, hogy miért nem lehet ezt megérteni...jogos a tiltás.
    A másik meg hogy mi számít provokálásnak? Aryonnak pl. No more hányszor hozta fel problémának azt, hogy "só" látszódik a képeken? Szerintem 5-ször legalább miután elmondták neki hogy csak manuálba látszódik hosszabb záridőnél. Ez is volt ugyanennyire provokatív, mint az Aryon beszólásai, mégis egy smiley volt rá a válasz.
    Ezt nem védőbeszédnek szántam, csak nehogy már végül az legyen hogy Aryon miatt lettek tiltva...
    Lehet, hogy provokálta őket, de hogy ráugrottak és átlépték a határt az biztos.

    Mire 2-szer nekiültem, hogy ezt megírjam addig látom már előttem többen reagáltak. :)

    [ Szerkesztve ]

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák