Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz vodrosjozsi #28645 üzenetére

    Ezt amúgy a qualcomm meg fogja szívni. A G4 esetén sem a csúcs volt benne és most sem lesz semmi baj, ha nem a legújabb lesz benne. Viszont mivel az s8 kiadása előtt mindenki régebbi chippel fog kijönni, ezért a fejlesztésre szánt pénz egy jó részétől el fog esni a qualcomm. Miért? Mert az tavaji chippet okcsóbban kell hogy adja, így rengeteg telefont fognak eladni az olcsóbb chippel, ami nem fog akkora bevételt hozni, mintha a drágább új chipet adná el. Az S8 után meg már annyira optimalizálva lesz a többi teló, hogy egy két geeket kivéve senkinek nem fog hiányozni az új chip. Tehát a samunak sem kell annyi s835-öt legyártania.....majd max jövőre, de addig nem hoz profitot, amit mint írtam az új lapka tervezésébe lehetne fektetni......ráadásul mivel nincs már akkora tudásbéli különbség két generáció közt a gyártókat rávezetik arra, hogy a megjelenés utáni évben inkább olcsón megvegyék a tavalyi chippet. Ez nem lesz buktató, főleg ha tervezési hiba történik, mint a s810 esetében(láttuk ezt M9 vs G4 esetén). Azt is vegyük hozzá, hogy a vevők 80%-át nem érdekli milyen hw van benne, csak gyors és jó legyen, de hogy ezt az s821 v az s835 teljesíti neki tökmind1......még mtk is lehet ha jó......ha beülnél egy boltba és azt mondanád, hogy milyen frankó ez a samu az mtk chip miatt 10-ből kilenc elhinné és csak egy mondaná, hogy ebbe a szériába nem is rak mtk procit a samu!!!!!!

    no more
    Akkor tölts le egy fémdetektor appot és ámulj! Én gipszkarton falban azzal kerestem meg a merevítőket és működött!!!!

    [ Szerkesztve ]

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Új hozzászólás Aktív témák