Hirdetés

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Friss GPU IP-ikkel is készült az ARM

    ph Az új Immortalis dizájn elég jól skálázhatónak tűnik.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb71

    őstag

    Istennek hálás szívvel és nem kis megnyugvással jelentem Nektek, hogy az ICS 4.0.4 alatt jelentkező no more deep sleep problémát a tegnapi napon MEGOLDOTTAM!!!

    Egy VINUS X1-ről volt szó, amelyben nincs notification led, egy ébresztés, egy nem fogadott hívás egy sms érkezése mind azt okozta, hogy nem ment többé a processzor deep sleep módba.
    Itt hiába kértem bárkitől segítséget - volt aki válaszra sem méltatott -, és volt aki sajnos egyszerűen nem tudott segíteni. Ezt tudomásul vettem.

    De van segítségem onnan fentről - és ezt teljesen komolyan írom -, engedte, hogy megtaláljam azt az egy fórumbejegyzést az internet óceánjában, ami megoldja a problémámat.

    Források olvasni vágyóknak:

    Ez a srác jutott el a megoldásra:
    [link]

    Ezt kellett állítani:
    "For who is able to manage it, i found the suspect API for the deep sleep issue, thanks to Slein of course ^ ^
    Can find it in API com.android.providers.settings System.
    The user setting is set in / data / data / com.android.providers.settings / database / settings.db / system (sql data base).
    The service is "notification_light_pulse" must be set on 0"

    1 The software keeps trying to turn the status light, which in this phone but not available.
    Thus, the Deep Sleep is prevented.

    Remedy this little app, with which you can turn off the (non-existent) LED permanently: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=41035810&postcount=415

    Add 2 below at the end of your build.prop following lines:
    # Powersave tweaks
    wifi.supplicant_scan_interval = 150
    pm.sleep_mode = 1
    ro.ril.disable.power.collapse = 0
    Then reboot.

    Ez a megoldó apk elérhetősége:
    [link]

    Link közvetlenül az apk fájlra:
    [link]

    ******************
    Az érdekes az, hogy már egyszer eljutottam ehhez a settings.db fájlhoz és turkáltam is benne, de nem emlékszem mit, csak hogy nem hozott megoldást.

    Egyébként a build.prop-hoz nem nyúltam tegnap, de nem is néztem meg, hogy benne vannak-e az előírt beállítások...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák