Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz Somatom #132356 üzenetére

    Szia! Ezt cége válogatja. A Honor kinti és itthoni telóinál sem volt gond soha. A gari megmaradt a nyitás után is. Ha jól tudom a fórumon a hardver miatt egy sem halálozott el. Beázás, leejtés miatt volt halál. Szoftveresen pedig mindíg vissza lehetett őket így-úgy hozni az életbe. Én inkább azt látom, hogy a cég (lenovo-Moto istentudja mi) a rengeteg barkácsolt ilyen-olyan ROM miatt dönthetett így. Azért meglehet hajtani a SOC-ot egy elb@szott ROM-al úgy hogy elfüstöl vagy hazavágja az akkut és akkor mit csinál az igazi luzer "behoztam a telót mert nem jó" cseréljék ki mert sz@r! Ugye nálad sem azért kell szervizbe vinni mert "rendeltetésszerűen" használtad? Az pedig teljesen mindegy, hogy mit lehet egyirányba állítani a telefonon mert addig működött amíg nem állogattad. Valószínüleg ez a szárósdi az egyedi a márkaszervizek/luzerek visszajelzései, használati szokásai, alapján lett eldöntve.
    Csak megsúgom, hogy ilyen állitgatásokat igen kevés luzer eszközöl a telefonján, főleg akkor amikor működik! Na ezért is bukta a gari a nyitáskor, ennél a cégnél.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák