Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    válasz v2roli #116707 üzenetére

    Szia! Itt találhatsz infót a P8000-ről. Összesen három ilyen telefont rendeltem, tavaly november elején. Mindhárom gond nélkül működik. Ebből az enyém 2 simmel, a másik kettő 1-1 simmel. Sokan írják itt, hogy vannak vele rossz tapasztalatok, nálunk ilyen nem fordult elő, és a topikban sem láttam ilyet, vagy csak nem írnak azok. A telefon külsőre szerintem nagyon szép (mondjuk ez szubjektív), jó súlya van, ez adódik a fém házból és az akkuból. Az ujjlenyomat olvasó 90%-ban oké. A rendszer gyors rajta, az akku 2 napot elmegy gond nélkül. GPS vétel stabil és pontos. Nyüstöléskor a telefon felső része melegedik tisztességgel. Egyébként eléggé alap droid van rajta (5.1), októberben ígérték, hogy lesz majd rá 6, de majd hiszem ha látom. Custom romokat is lehet találni, még egyelőre nem szántam rá magam. OTA frissítést sem eresztettem rá, mert azzal is voltak rossz tapasztalatok (bootloop). Elvileg könnyen megy a reflash, de nem akartam magamnak plusz programot. A közös rendelésből volt egy, aki ráengedte, semmi gondja nem volt vele. Két dolog, ami eltér a stock-tól: a lockscreen változtatása és az akku kijelzés százalékossá tétele csak külön appal megy. Egyébként nem értem ezt a két funkciót miért vették ki...

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák