Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    válasz Graphics #105595 üzenetére

    Érdekes, hogy az eddig nálam járt két Lenovo-ból kettő csurig volt bloatware-rel, pedig csak az egyik jött Kínából, a másik itthoni hivatalos boltból érkezett. A jelek szerint mindenhol "webshop-os" ROM-mal árulják őket. :U Vagy talán te vagy kissé elfogult, nem? ;)

    Ne érts félre, nem vonom kétségbe, hogy a topiktársakhoz mérten nagy tapasztalatod van Lenovo téren, de nem kellene csípőből leszólni másokat azért, mert más véleményük van.

    Amikor kézbe vettem anno az A850+-t, az volt az első gondolatom, hogy "basszus, mi van ezzel, hogy ilyen durván döcög?". Mikor pedig hangot adtam ennek, rögtön azzal jöttél, hogy nem gyári ROM van rajta, pedig tudomásom szerint az volt. (Cappa kolléga majd megerősít vagy kijavít...)

    Amúgy semmi bajom azzal, hogy itt többen nyíltan Lenovo vagy ZTE esetleg dzsunka-méjd (TM) rajongók, de ne hazudtoljuk már meg egymást hitvallási alapon! :N (És ha esetleg valamikor én tennék ilyet, nyugodtan a fejemre lehet ezt nekem is olvasni! :DDD)

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák