Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • elfelejtette

    veterán

    válasz fgordon #49579 üzenetére

    Szia!
    1. Eddig azt hittem én is, hogy elég a telóm memóriája a programoknak, de mióta így meghízott a Skype/Facebook/Viber/Play, stb, azóta aggódni kezdtem.
    Egyébként elkezdtem átpakolni a programokat, nem kellett másik partíció.
    3. Launcherben nálam most a Holo a nyerő.
    4. Billentyűzetben az Anysoftkeyboardot ajánlom.
    5. Ha rootolva lesz a telefon, tűzfal programmal elveszed az internet csatlakozási jogát, és nem lesz reklám.

    [ Szerkesztve ]

    "Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

  • warezxts

    senior tag

    válasz fgordon #49579 üzenetére

    Nekem bár nem defym van, de pár kérdésre tudok válaszolni:

    1. 1GB elég az appoknak, ha nem akkor majd csinálsz ext2-t és az S2E nevű app megold mindent neked.

    3. Holo egész jó, bár Apex párti vagyok de ha jól tudom az csak ICSen megy

    4. Én a SwiftkeyX-et javaslom, nem számít ha nem írsz pontosan csak gyorsan, javít mindent.
    személy szerint én nekem ami ennél jobban bejött a Swype (butább de ugyanolyan a slideit), ahol nem írni kell hanem húzod a betűket (nem kell pontosan csak nagyjából) és írja a szavakat. Kinek a hagyományos pötyögős kinek ez. a Swype amúgy ért is magyarul, azaz diktálhatsz neki.

    5. Régen a Moboplayert használtam most S2-n az MXplayert a fizetősökben nincs reklám.
    egyébként reklámgyilkolásra az ingyenes ADFree vagy ADAway a marketből letölthető, és többet nem látsz reklámot!

    6. Most a Jetaudio-t használom, brutális ahogy szól istentudja hánycsatornás az equalezere is (persze a PCs verziója se semmi), de népszerű még a PowerAmp, vagy Player Pro

    7. Ezt tudja mind, de a rendszerbe is beállítható ha olyan romod van.

    8. Alarmdroidot próbáld ki, nemtudom hogy konkrétan tudja-e de elég rugalmas

    9. bármelyik office alkalmazás marketből, a quickoffice-t használtam, de folyamatosan evett erőforrást valamely része, és hagytam a francba.. ha többet próbálsz rakj fel bonyolultabb mintákat mert mindegyik másképp kezeli. Nekem a beosztásom volt excelben, fülekkel, és volt ahol csak egy fület mutatott, volt ahol ez menüben volt, volt ahol alul mint pc-n volt ahol felül.

    A, felejtsd el a tűzfalat, felesleges.
    B, ez úgy működik, Eclair azt hiszem már tudta hogy vannak folgok amik átpakolhgatók SD kártyára. alapból a rendszer tudja, úgy alapból hogy alkalmazások, ás ott áthelyezés SD kártyára. ennek egy szebb grafikus átláthatóbb megjelenítője az App2SD.
    Viszont ha használtad már, akkor tudod hogy vannak olyan progik amik NEM tehetők át, csak a belső ramba hajlandóak szaladgálni. Tegyük fel eléred az 1G belsőt, áthelyezed a progikat amit lehet, és már annyi progid van ami nem áthelyezhető hogy már így sincs tárhelyed és sír a telefon. Ha van ext2-d mondjuk egy 512M lecsippentve a memóriakártyából, akkor képes még azt is felhasználni úgy hogy tud olyan progikat tenni hogy nem lesz ezzel gondod. De 1G az tényleg elég, nekem bladem volt az 512-es, meg 256M ext2, és 170proginál is volt még helyem bőven. Ha ext2-d van akkor S2E nevű progival tudod megoldani, elinditod, reset, és amit tud már a következő bootkor az ext2n van.
    C, Lista nem kell hogy legyen, mert az app2sd azt mutatja amit lehet, a többit másik menübe helyezi (csak telefon) 1.menü, áthelyezhető, 2, sd kártyán futó, 3, csak telefon/nem áthelyezhető

    Remélem tudtam segíteni!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák