Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz zoltan6 #45959 üzenetére

    Ennyiből normális laptopot max erősen avulóban lévő hardverrel kap (felújított business class C2D-gépek fél-egy év garival). Sok esetben viszont sokkal jobb alternatíva egy tablet, különösen ha a munkához/játékhoz úgyis mindenképpen asztali gép kell, a kicsi eszközön pedig csak tartalomfogyasztás megy (filmek, egyszerű játékok, streaming), és az is főleg utazás közben, vagy ágyban / mellékhelyiségben / fürdőkádban / mittudoménhol.

    Tudom, miről beszélek, amióta megvannak a tabletek, folyamatosan és exponenciálisan csökkent a családban lévő laptopok kihasználtsága (asztali gépek maradtak, én is ezen játszok / dolgozok, meg a nagyobbik lányomnak is kell az erősebb hardver a játékaihoz), míg végül már egyáltalán hozzá sem nyúlt senki, úgyhogy a 3 C2D-s szubnotiból most ajándékoztam el kettőt családon belül, amikor otthon voltunk... A gond azóta inkább az, hogy kinél melyik tablet van, illetve hogy miért csak két tablet van, de ez is megoldódik, ha megjönnek az új táblagépek.

    Bozek: 8"-en nem elképzelhetetlen, 10"-en azért kevéssé valószínű, hogy ennyiért talál.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák