Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz Lifeforce #61 üzenetére

    Szerintem ha valaki csinál egy ROM-ot, akkor abszolút nem gáz, ha abban feltünteti az (egyik) internetes nicknevét, sőt!

    Az első hsz-beli céges hirdetéseddel kapcsolatban nem kívánok többet mondani, leírtam, miért tartom tolakodónak és ultragáznak, de még annyit megjegyeznék, hogy rendkívül álszent dolognak tartom önmagad önzetlenségéről papolni, miközben hirdetéssel nyitsz meg egy topikot. Kérlek, ne írd le újra, hogy szerinted miért volt okvetlenül szükséges belinkelni az ominózus webshopot, mert szerintem meg messze-messze nem volt elkerülhetetlen a dolog.

    Más: szerintem privátban kellene folytatnunk, ha van még valami, amire reagálni szeretnél, mert a többiek lassan unni fogják ezt a témát - ha nem unják már most is.

    (#63) otoaak A mobilaréna azért nem bánja az utolsó sort, mert nem tud róla, én meg levágnám a kezem, ha olyan lennék, hogy ilyesmivel modihoz futok. Egyébként tilos hirdetgetni a fórumon, topiknyitóban pláne.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák