Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killbull

    aktív tag

    válasz Obliterátor #54574 üzenetére

    Már linkeltem fentebb hogy az RX 6600 egy 2060 szintű kártya és nem 1080P re van, tévhit van srácok!

    Az RX 6500 meg még sehol sincs info, az van 1080P re nem az RX 6600!

  • Busterftw

    veterán

    válasz Obliterátor #54574 üzenetére

    Csak ekozben az Nvidia noveli a dvga market sharet az AMD meg vesziti a vasarlokat.
    Annyibol igaza van, hogy hosszabb tavon ez visszauthet.

  • Yutani

    nagyúr

    válasz Obliterátor #54574 üzenetére

    Az MSRP ár mostanában Columbo feleségéhez hasonlít: beszélnek róla, de még senki nem látta. Szóval az ilyen vita igazából okafogyott, mert brutál drága minden. Majd ha megszűnik a jelenlegi helyzet és lesz MSRP közeli áron VGA kártya, lesz értelme egymásnak esni. :)

    #tarcsad

  • killbull

    aktív tag

    válasz Obliterátor #54574 üzenetére

    RTX 3060 MSRP 399 dollar
    RTX 2070 MSRP 499 dollar

    Nem trollkodok de komolyan nem értem az összehasonlítást!

  • Z10N

    veterán

    válasz Obliterátor #54574 üzenetére

    "A kolléga itt csak arra kart utalni h a konkurencia még szarabbul áraz mind az amd."
    A kolleganak a kontextust is ertelmeznie kene. Nem erdekel, mint csinal a konkurencia. Azert vagyok itt, mert az amd erdekel. Az amd arazasat onmagahoz nezem. Marpedig az katasztrofa, mar par eve.

    "Azért nem értem már hetek óta a hozzászólásaid mert ekézed az amd h milyen drágán adja majd a gyenge kártyáit mindeközbe az nvidia meg 330 usd msrp adja a 3060-at ami csak egy 2070 teljesítményét tudja."
    Lasd elobbi. Nem erdekel az nv. Illetve nem mondtam, hogy gyenge. Nem letezik rossz vga csak rossz arazas. Nem kell utana menni arazasban. Ezenkivul nem csak en vagyok ezen a velemenyen, hanem kulfoldon is. Ahol us dollarban veszik es ott is soknak tartjak. Ennyi.

    "Nincs ingyen konyha meg szeretetszolgálat."
    Ki mondott ilyet? De amugy fejlodni ki fog? Regen szo nelkul volt ilyen. Max a birkak orulnek ennek.

    "Az amd pont oda fog árazni ahol az nvidia van."
    Csak mire fel? Az RT felemas. Ezenkivul a market sharere ra kene nezni. Ilyen helyzetben nem okos lepes ilyet csinalni, pont ellenkezoleg Ezenkivul teljesen ellent monda a par eves mottojukkal. Erdekes, hogy cpu fronton nem voltak ilyen pofatlanok. AMD-t mindig is a korrekt arazasa miatt vettem cpu/gpu. Erdekes amikor a zen bejott akkor senki se hasonlitgatta boszen az intelhez. Kisebb market share-rel boven ala araztak a nagynak. Azota mi tortent?!

    "Amelyik kategóriába többet tud ott több pénzt fognak elkérni érte. Ahol nem ott kevesebbet."
    Ezt csak olyan pozicioban lehet bejatszani amikor kiegyenlitett verseny van. %20 alatti market sharerel ilyet nem erdemes bejatszani. Marmint lehet. Csak nem kell meglepodni, ha gyorsan %15 lesz belole. Valaki pedig emlitette, hogy ha lemegy %10-ra akkor game over.
    Ez a par szazalek pedig hamar el fog szallni, amikor mar a fanatikusok is fanyalognak, koztuk en is.

    "Ha tisztességesen akarsz érvleni akkor az összes amd sku-t hasonlítsd össze az összes nvidia párjával ár/teljesítmény alapján."
    Elmondtam mar, hogy nem erdekel. Nem kell az ngreediat alapul venni. Azt csak akkor lehetne megtenni, ha minimum a piac %40+-at birtokoljak. Az a mostaninak, tobb mint a duplajat, de inkabb triplajat. Az amd-nek onmagaval kell versenyeznie ilyen szinten, hogy azt a maradek vasarlot megtartsa, hogy stagnaljon. Ahhoz hogy novekedjen a market share meg olcsabban kene adnia (lasd ryzen). Arra nem lehet buszeknek lenni, hogy megyek az ngreedia utan. Aki ezt nem fogja fel, az mar benyalta a marketing bull$hitet.

    "Máris nem lesz olyan drága az amd ha azt látod h mind2 cég egy kapitalista lehúzós banda."
    Nekem meg nem kotelezo vasarolnom. Ok tudjak, elmondtam. Mutattam a konzol arakat. Azokkal senki se tud versenyezni, mert alaznak. Tobb youtuber elmondta ugyanezt. Es ezzel tolunk nyugatabbara is igy vannak, ahol jobban elnek es megengedhetik maguknak.

    "Vagy várd meg az intelt de szerintem azok is oda fognak árazni amennyit a kártyájuk tud. 1 forinttal se fogják olcsóbban adni mint mások."
    Ezt meg senki se tudja, meg a teljesitmenyet se. Ha viszont okos az Intel, akkor pont, hogy nem. Kihasznaljak, hogy a ket nagy kozott ellaviroznak es az eleve nagy reszesedesuket kihasznalva robbantanak. Persze sok a felteteles mod. De ha okosan csinaljak hatalmasat szakithatnak.

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák