Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Erdei88 #2948 üzenetére

    Talán 200k nem, de 170-180k nem lehetetlen.

    Írtam a modiknak, de nem válaszoltak ezzel kapcsolatban...szóval szó nem érhet.
    Ott bent a tornyos házban jó poénnak tartják ezt az egészet, akkor én is annak veszem. De tudod mit, nem személyeskedek... Így már talán az 'Ávós -ok' sem lőnek főbe. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz Erdei88 #2948 üzenetére

    A 6950 szerintem kezdetnek lesz vagy 80-85k(sajnos), a 6970 meg vagy 120-125k, a 6990 160-170k körül.

    Más: Mit számít, hogy a GTX580 gyorsabb az 5870-nél 20 vagy 30%-al, a kettő nem egy árkategória a másik az, hogy egy vga-t lecserélni csak akkor érdemes ha vagy 40-50%-al gyorsabb a másiknál.
    Esetünkben az 5870-et talán csak a Metro2033 miatt érdemes lecserélni GTX580-ra, más gamék nem mozognak annyira a játszhatóság határán egyik karival sem, majd esetleg a Crysis 2 lesz még olyan ami miatt érdemes lesz cserélni, főleg ha az Nv belepiszkál a dolgokba. :DDD

    (#2959)SzlobiG : Hát egy 3ghz-en hajtott Q6600-at tényleg nem érdemes egy 4ghz-en hajtott i7-el összevetni, de egy 3,5-3,6ghz-en hajtott Q6600 minden gaméhoz bőven elég, de még 3ghz is elég a gamék többségéhez(megfelelő felbontás esetén), de azok az eredmények amiket Tirexi kolléga leírt, azok nem a proci miatt ilyen rosszak az tuti.

    [ Szerkesztve ]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák