Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Cifu #3394 üzenetére

    Köszi, hasznos volt.! :K
    Táblázat alapján egyre inkább vonz az Asrock Steel, de nem engedtem el még teljesen az 1700 Intel vonalat sem.. :K
    Nekem igazán nincs szükségem semmi ilyen dologra mint monitorkimenet meg a hangkártya minősége is mellékes.
    Sztereót tudjon elfogadható minőségben, amúgy van egy elég jó külső Creative cuccom ,de azt sem használom ki.. A játékhoz jelenleg optimális és esetleg a belátható jövőben érkező alapvető dolgokat jó lenne ha támogatná. Tehát igazából amire szükségem lenne hogy gyors legyen+stabil.
    Kihajtson egy RTX 4080 karit 1440P-n, meg esetleg ha jön majd PCIE5 kártya és váltok rá támogassa .
    Ezt pl. ma döntöttem el, hogy ha már veszek legyen PCIE5. SSDben is mondjuk egy darab M2 PCIe5 ha extra ficsőrőket kap a dolog.
    Nem tuningolok soha, inkább alulfeszelek ,tehát a CPU húzva nem lesz, a memóriát sem fogom túlhajtani.,
    Az expot- néztem. Nem rossz de nem érdekes annyira hogy ez miatt szívjak ha arról lenne szó. Majd letesztelem de ha nem olyan ramot vagy lapot kapok nem érdekes . :N

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák