Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    válasz apa111 #2092 üzenetére

    Sejtettem, hogy Szaby59 színvonalas megnyilvánulása vért kíván. :)

    Egyébként meg van az úgy, hogy az ember beleszalad ilyesmibe, elég vicces a helyzet, szerintem el lehetett volna úgy is intézni, hogy huppsz, bocsi, ezt benéztem. Ehelyett elkezdesz magyarázkodni, meg vagdalózni össze-vissza mikor megsért valaki. Senki sem nyalt senkinek, egyszerűen csak röhögnek az emberek a szitun, ennyi történt.

    [ Szerkesztve ]

  • SLYM

    veterán

    válasz apa111 #2098 üzenetére

    Nézd, bár nem írtam hozzászólást korábban, de elolvastam a hozzászólásaidat a topicban. Van ilyen procid, ami nem nagyon van még itt senkinek se, ráadásul tesztelgeted is elég rendesen, amit meg is osztasz a publikummal (amit azt hiszem, hogy mindenki nevében mondhatom, hogy köszönjük). Láttam, hogy írtad, hogy közelítesz az 5. x-hez, tehát nem apuci szedte össze a procira valót, hanem te. Innentől kezdve nem hiszem, hogy a topicot követő emberkék szeme előtt egy olyan ember képe lebegne, akit valamiért kevésbé kéne tisztelni, mint bárki mást. Itt ez a standard, (más fórumokon meg még rosszabb a helyzet). Bár azt zárójelben megjegyzem, hogy ha ennyire fontos neked a tisztelet, akkor ez a szőke kislányos avatar nem biztos, hogy a legjobb választás, remélem ennyi "oktatás" azért még belefér. :)

    [ Szerkesztve ]

  • SLYM

    veterán

    válasz R3plica70 #2273 üzenetére

    Annyira tipikus. Nekem is hányszor van olyan, hogy előjön valami idióta hiba, aztán kábeligazgatás, ide-oda átdugdosás szoftverfrissítés, újratelepítés és a 20. restart után valamitől jó lesz megint. Legjobb amikor otthagyod egy este szopás után és másnap az 5. indításra jó lesz megint minden.

    Például tegnap youtube videó közben (egy kurva gombot nem nyomtam meg, az egeret meg nem mozdítottam) beszart a fejhallgatóm, csak az egyik része szólt a kettőből. Volt itthon másik kábel, cseréltem, semmi. Van itthon még egy ugyanilyen fejhallgatóm, azzal is ugyanez a hiba. Mágikus restart most nem segített, pedig 3x biztos próbáltam. Driver újratelepítés volt a megoldás. De érted, semmit nem csinálok és elbaszódik valamitől. WTF :D De! Itt legalább tudom, hogy ez volt a konkrét megoldás (a driver újratelepítés), van amikor rá sem lehet jönni mi volt a szar és mitől javult meg a gép/alkatrész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák