Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz hokuszpk #31891 üzenetére

    Igen, pont ezért kérdeztem :D

    No mindegy, egyszerűbb klubon belül átmenni egy másik terembe, mint klubot váltani, úgyhogy maradok itt.

    Rövid élménybeszámoló: nehezen szántam rá magam az 1200 -> 1600AF váltásra, elsősorban a normálisabb hűtés szükségessége miatt - egyrészt az ára miatt, másrészt azért, mert a kinézett Freezer 34 az alaplap hátuljára rögzítendő. Aztán beugrott, hogy az AM4-es lapok felfogatásának eleve szerves része a backplate, és nem kell szétbontani semmit :C Úgyhogy most CPU-hűtés fronton totális kuss van, kellemes hőmérsékletek mellett.
    Az idle fogyasztás valamivel alacsonyabb, mint az 1200 esetében, és játék közben a terhelt sem nagyon magasabb - az viszont érdekes, hogy a Ryzen Master 81W-ot ír ki power limit gyanánt, pedig én azt hittem, hogy 65W-os CPU-t veszek. Nem mintha gond lenne, persze.

    Sebességről egyelőre sokat nem tudok mondani, viszont csinálok majd tesztet. Szubjektív "élmény" terén tökéletes a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák