Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz #95462144 #16249 üzenetére

    Ez teljesen korrekt, és amiket fentebb írtak azok is. 10-15mp között simán jó.

    @Pinky Demon:
    Ismétlem: arra gondoltam amit youtube--on láttam, amikor 20-30mp-t vár a gép semmiért a post elején. Nem 2-3mp-ek érdekelnek, és a többséget sem.
    A magyarázat?
    Nincs különösebb: egyszerűen kényelmes és így "normális" szerintem. Avagy fordítsuk meg: szerinted minek álljon post-nál a gép fekete képernyővel 15-20mp-t, mire megkezdi a bootot? Ez valami velejáró hasznos feature? Csinál valamit? Annyi idő kell rá, prímszámot számol? Vagy csak egy sima bug?
    Mert szerintem utóbbi és akkor miért ne szeretném kikerülni...?

    Ha valaminek oka van azt jobban el tudom fogadni pedig lehet, hogy a te nézőpontodból nem racionális. Pl. +20mp boot idő elvben jobban zavar, mint az, hogy 3.8-at megy a Ryzen és mé'nem 4.3-at. Mert nincs racionális magyarázata.

    Mikor jön jól? Pl. indulok otthonról, gép már kilőve de eszembe jut vmi amit meg kell nézni kabátban. Ez így 10-15mp és megy a böngésző.
    Ennek még lehet több értelme/racionális oka van, mint a kétheti bootolásnak. :)

    Nomeg egy tekerős ablaktól se szakadt még le senkinek a keze mégis minden jobb autóban van elektromos. Minek?

Új hozzászólás Aktív témák