Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz sb #11422 üzenetére

    "Nekem csak az bökte a csőröm, hogy úgy beszéltünk róla, hogy "nem éri meg", hogy közben senki nem tudta mennyit hoz. Meg nem lehet kitesztelni... de ki lehet."
    Az érdekelne, h mivel lehet kitesztelni, amikor csak pillanatokra vált oda...

    "Arról már nem is írtam, hogy elég jó eséllyel a tökölős, minden frekit kitesztelős módszer helyett egy min-max fesz közé behúzott lineáris feszgörbe is elég jó lehet hasraütésre."
    ööö... ez kb. a gyári beállítás. Nagyszerű.

    "kérdezgettem itt a HPET, balanced-high perf, stb... témát, hogy mi mit okoz, de nem igazán jött kerek leírás, hogy mi a tuti beállítás. "
    Nem feltétlenül kérdezni kell, mert azzal már nem foglalkozunk, 3 éve le lehetne írni hetente. Összefoglalóban linkek, elolvasod. Tuti beállítás nincs, még Ryzennél is van, ami szereti ha HPET be van kapcsolva, van, ami nem (és még a win is kavarja a sz*rt, nem elég a bios). Alapból disabled és kész. Ha enabled, akkor meg nem kell P-state tesztelést csinálni, kész.

    A fogyasztásra is írtam, h idle lejjebb lehet venni, de anno mikor próbálgattuk, ez a progi ezer sebből vérzett, nem jegyezte a beállításokat, win nem töltötte be, stb. Annak meg sok értelme nincs, h sleep után ellenőrizgessem mit sikerült a winfosnak betölteni. Ha rákerestél, akkor látnod kellett amit szívtunk vele hetekig.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák