Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi111

    csendes tag

    válasz távcsőves #24622 üzenetére

    "Mindig lesz valami, ami most esetleg jobb áron van, mint amikor te vásároltál." - ezt véshetnénk a sírkövemre.
    :D
    Egy jó ideje AMD kártyáim voltak (6850/7850/270X/380/580), a z RX480 megjelenése óta tervbe volt véve a csere, csak hát ugye a bányászat keresztülhúzta a számításaimat. A mai árakat elnézve ez nem mostanában valósult volna meg. 100k+ nekem bőven a lélektani határ fölött van, mármint hogy annyit én nem adnék egy kártyáért. Erre jött ez a SAPPHIRE PULSE Radeon™ RX 580 4GD5 86k-ért ,és hát ugye "pillanatnyilag jó ötletnek tűnt". Még annak ellenére is, hogy csak 4GB vrammal rendelkezik és a memória órajel kissé meg lett nyirbálva.
    A GTX 1060 6GB csak úgy jött a képbe, hogy rá két napra a FB adta be reklámként szintén 86k-ért. Az hogy jobb lett volna, csak az azóta történtek fényében merült fel bennem. Persze ha Zöld oldalon sem zöldebb a fű, akkor mindegy hol sz... az ember. :DDD

    A mizéria
    Mizéria 1:
    GTA5 crash - hibaüzenettel kilép. Nem létező memóriaterületre történt címzés, meg ööö... (Tanár úr kérem, én készültem!)

    Mizéria 2:
    No Man's Sky - Na ez az a játék, amit bő egy évvel a megjelenése után vettem meg, gondoltam addigra kiforrta magát, legfeljebb visszatérítést kérek.
    AHA! Kapásból több mint 2 óra "játékidő" telt el mire egyáltalán játszani tudtam vele. Ügyes...
    Kipróbáltam minden, fórumokon talált megoldást, végül a driver teljes eltávolítása (AMD Clean Uninstall Utility), legújabb driver telepítése megoldotta.

    A játék mindenért kárpótolt! Nagyon bejött - nem ragoznám. (64 óra játékidő - nálam ez nem kevés.)

    Eltelt pár hónap hogy nem játszottam vele, de jött a hír a sok újításról - nosza, kalandra fel!
    AHA! Most az van, hogy elindul - bejön a főmenü - játékmód kiválaszt - elindul az "utazás a végtelenbe" (töltőképernyő) aztán vagy black screen (csak a RESET segít) vagy kilép az Asztalra mindenféle üzenet nélkül.
    A régi trükköket próbáltam, de nem hoztak eredményt.
    Kb. ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák