Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macy

    addikt

    válasz Hunyus #18935 üzenetére

    Ha nem csinálsz semmit a gépen ami tekerné a videókártyát nem megy a venti sem. 58-60 fok körül kapcsol be. Ez teljesen normális. Ha az egész gép leáll akkor ott más bibi lesz szerintem.

  • távcsőves

    senior tag

    válasz Hunyus #18935 üzenetére

    Akkor itt a friss ropogós Gaming App. Töltsd le, és telepítheted. Persze csak akkor, ha most a frissen telepített driverben még nem turkáltál a wattmanban. Ha igen, akkor a globális játék globális wattman fülön nyomj egy alaphelyzetet, és a driver főoldalán a beállításoknál egy gyári alapértelmezett beállítások visszaállítása is legyen. Ezután reeboot. (Csak a wattman-t kell hanyagolnod. A játékokhoz tehetsz külön alkalmazás profilt továbbra is, csak az órajeleket és ventilátor beállításokat ne piszkáld innét a radeon settings wattman modulban. Ugye ezt most az MSI csoda programjára bízzuk. Remélem érthető amit írtam, nem űrhajó ez.)

    Na szóval, települt a Gaming App. Most a követekezőt kell tenned, eddig ezt biztos nem tetted meg, mert negatív válasz jött a kérdésemre. Szóval Gaming App-ot elindítod. Óra mellett ott lesz az ikonja, megnyítod. Az ablak jobb felső sarkában az X _ stb jelekkel együtt 5db pici ikon van. válaszd balról a második fogaskerék kinézetűt. Feldob egy következő kisablakot. Itt értelemszerűen pipáld ki a run gaming app when windows starts funkciót. Ennyi. Az alsó checkbox pedig a gaming app felűlírja a ventilátor vezérlést engedélyezés opció. Két lehetőséged lesz innét. Hagyod bepipálva és tényleg extrém módon csendes sillent üzemmódban a vga-d, vagy kiszeded a pipát és ezt azért az AMD álltal gyártott drivere bízod. Én javaslom kiszedni a pipát. És ennyi is.
    Most van egy megbízható, baromi csendes vga-d, led vezérléssel, és a gaming app-ból 3 féle gyárilag előre definiált üzemmódal. Jó játékot! (Sajnos ez a fránnya gaming app telepitő feltesz egy dragon eye nevű ujabb kiegészítőt, semmire sem jó szerintem, de azt nyugodtan tudod külön uninstalálni, nem fogja a gaming app müködését zavarni. Ha nem zavar, hogy a gépeden van, akkor hagyhatod is.)

    És kezdj el egy windows telepítésen gondolkodni, valami bibi van ott ha terhelés nélkül megint leállt a géped. Esetleg kipróbálhatod azt is, hogy GAming app-ra bizzod a ventilátor vezérlést. Hátha megúszod a windows telepítést, de erre kevés esélyt láttok. Vmi egyéb probléma is van ott.

    Szerk:

    Tesztet nem kell már neki küldened, a zöld fény elvitte... ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák