Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BReal

    addikt

    válasz trufa12 #8132 üzenetére

    Hát ha a gépeden múlt volna, hogy milyen monitort veszel, én kapásból i5-6600k-t veszek, 32 GB RAM helyett 16-ot, 750W táp helyett 550-600W-osat (még az is lehet elvinne egy 980TI SLI-t). Rákérestem, a legolcsóbb G-Sync monitor 127000 Ft, szóval 45000-rel drágább, mint a tied. A fent említett "megszorításokkal" (azért írtam így, mert a fent említett géppel nagyjából 0 és 1 fps között vesztettél volna játékokban) már vehetted is volna ezt a monitort, és még pár ezer marad is a pénztárcában.

    Én erre a 144 Hz hype vonatra nem ugrok fel, az számomra olyan, mint a 4k. Gyors FPS-ekben (Battlefield, stb.) biztos jól jön, de egy Witcher3-ban, GTA5-ben és társaiban én már tökéletesen élvezem a játékot fix 30 fps-sel is. Mellesleg ha nem egyezik a VGA a monitor szinkronizálásával (AMD-G-Sync, NV-Freesync), akkor a 144 Hz-hez tudtommal meg is kell lenni annyi fps-nek egy játékban, hogy úgy is érezd. Azt meg maximum úgy lehet elérni egy 980Ti-vel is egy nagyobb gépigényű FPS-ben, hogy visszább veszed a beállításokat. Azt meg egy 200e+ Ft-os VGA-nál én nem lennék hajlandó megtenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák