Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cole86

    senior tag

    Egy kollégának eladtam a kártyám.. tökéletes állapotú 3hetes vapor x 7950est. (tuningos példány volt)

    megkapta állítása szerint karcmentesen és mikor berakta a gépbe akkor windows betöltés képernyő felé megszűnt a jel..

    ezek után tanácsoltam neki winfos reinstallt és 13,4-es drivert..

    utána tökéletes volt neki a kártya és ment is.. (Küldött pirosat is, bla bla..) erre 1,5nappal később jön az infó ,h megint elő jött a hiba és nem add képet winfos betöltés után..

    Elvileg másik configba is kipróbálták a kártyát és ott is ezt produkálta.. nálam 2db volt egyik csak 1 hétig, a másik kb 3hétig és tökéletes volt végig.

    Véleményeznétek a helyzetet?

    Amúgy felajánlottam neki ,h vissza küldheti és én legariztatom neki, sőt megpróbálom cseréltetni egy újra, csak nekem kissé gyanús a dolog.. (állítólag nem is sérült meg a kártya út közben, akkor mi a franc ütött bele és miért lett jó 1,5napig)

    softveres dolgokra gyanakszom.. dvi /hdmi és display porton keresztül is ezt csinálta állítólag.. 2gépen is.. :Y

    JAH és csökkentett módban add képet! :W :W

    Köszi előre is a meglátásokat. :R

    [ Szerkesztve ]

    >> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

Új hozzászólás Aktív témák