Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nicoolas

    csendes tag

    Üdvözletem!
    Először is a gép:asus m5a7bl le alaplap
    chieftec 500w táp
    4giga kingmax ram
    amd phenom x4 955
    asus eah 5850 vga
    ----------------------------------

    Már egy hete keresem a problémát a "amd képernyő illesztő program leállt majd sikereen helyreálltra" nem sok sikerrel:(
    -A táp új nemrég vettem a noname helyett mer azt gondoltam talán az lehet a gond.
    -A proci húzva volt ,de a biost is defautoltam a gányba ,hátha amiatt csinálja (nem)
    -win 7 ultimate 64 bites van fenn 4x telepítettem fel ,de ez se segített
    -12.3-as driver van fenn és az alaplapi chipset driver is fel van pöccintve
    -megpróbáltam driver sweeperel is kicserélni a drivert mer már próbálkoztam a cd-s verzióval is (miközbe ezt írom letettem kisablakba a mozzilát és megakad/fekete képernyő/vissza hibaüzenet és megy tovább)
    -játék közbe próbléma nincs, bár néha ott is kautikus az indítás után, amikor bejön a gém megakad párszor majd abbahagyja.
    -hátul a vga-n 2x6pin +2 van megpróbáltam már azokat is csereberélni /semmi siker
    -a vga/proci hőmérséklete tökéletes 35-40 fok /40-50 fok
    -a memóriára gyanakszom ,megpróbáltam egyesével kivenni ,megcserélni,másik slotba betenni, nem sok sikerrel.Sok helyen azt írták , nekik az volt a gond,de ennél a hibánál a memtest (amit még életembe nem használtam)nem biztos ,hogy talál hibát mégis a ram a ludas.

    A vga-t még haverhoz átviszem tesztre a héten,de nem hiszem ,hogy a szervíz után +kipróbálás után azzal lenne a gond:(

    Ennek fényében ,ha bárkinek bármilyen ötlete van kérrem ne habozzon vésse ide:)

    -

  • Nicoolas

    csendes tag

    válasz ricshard444 #27718 üzenetére

    24colos monitor/nem csíkoz/megpróbálom köszi

    Na megpróbáltam a 600-ra visszavételt 3x indítottam rá a megszokott játékra és megszűnt a megakadás fekete képernyő vissza.........(amennyiben ez a "megoldás") mi lehet a probléma ? csókolom a kis kezecskédet

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák