Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rowon

    veterán

    válasz dudu5130 #29682 üzenetére

    Nem merném azt mondani, hogy bármelyiknél. Ez a CW dolog nekem még mindig egy nagy kérdőjel, mert az elektronikai oldalát nem teljesen értem még mindig. Valaki azt írta egyszer itt a fórumon, hogy a videókártya és a tápegység közötti interferencia okozza. Befolyásolhatja pl. az adott alkatrészek minősége, de igazából egy természetes jelenség. Olvastam Reddit postokat, hogy valakinek ugyanazon adott VGA cicereg, valakinek nem. Na most akkor itt mi az okozója, vagy miért lehet ez?

    Én annyit tudok és annyit tapasztaltam, hogy bizonyos tápegységekkel ugyanaz a videókártya jobban CW-zik, valamelyikkel meg közel néma, vagy elég csendes. Akkor láttam egyszer egy YouTube videót, egy olcsóbb és egy drágább tápegységet használtak ugyanazzal a VGA-val. Az olcsó tápnál volt CW, a drága tápnál nem.

    Nem tudom neked megmondani teljes bizonyossággal, hogy mit lehet ilyenkor csinálni, vagy, hogy mit vegyél, mert összevásároltathatok veled mindent, aztán a végén meg kiderült, hogy vak vezette a világtalant és csak átb*sztalak egy csomó pénzzel. A féligazságnál meg sokszor jobb a némaság.

    Egy biztos, játékoknál az FPS csökkentése hozhat megoldást és az ingyen van. Plusz állítólag idővel csökkenhet is a CW, de az is lutri...

    [ Szerkesztve ]

    Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Új hozzászólás Aktív témák