Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Fücsök007 #99640 üzenetére

    Anno használtam 2 évig kb. IC7-G-t, elégedett voltam vele (jó áron jött), egyedül a LAN-t hiányoltam róla, kapott egy PCI-os 1000 Mbit-es 3COM LAN karit azt "jóvoltazúgy". :)
    Nem áll szándékomban tuningolni a P4-eseimet, sajnálnám ha elszállnának, az s462-es cuccaimat se piszkáltam fel. Van az s754-es AGP-s cuccnál erősebb is AGP-vel, AM2-esből, szintén NF3-mas vezérlővel, csak nekem nincsen.
    Talán ez lehet az AGP-s lapok csúcsa, Asrock AM2NF3-VSTA.

    #99644Pikari: keret az nincs kb. semmire, de igények olyanok, hogy a nemlétező hajam is áll az égnek felfelé. ;]

    #99648Pikari: igen-igen, pontosan így.
    Többször megesett a múltban olyan is (amikor még foglalkoztam a témával idegeneknek suskáért), hogy sokallta az árat, elment máshová, mert kapott jobb ajánlatot máshol, aztán elég hamar ismét megjelent, hogy hát izé, na, stb... ;]
    Mondom, persze, van az a pínz.. minden is megoldható, de a lovét előre kérem azonnal ide a kacsómba, addig a kisujjamat nem mozdítom.

    #99646Fücsök007: a linkelt lap abszolút natív AGP-s. :D
    Van s775-ösöm is, az is natívan AGP x8-as, a pci-e plusszként van rajta, x4-es csupán bekötésre.

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák