Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pikari

    őstag

    válasz envagyok #96044 üzenetére

    Ha valaki nem ért a favágáshoz, mégis láncfűrészelni kezd, akkor levágja a farkát, vagy a fejét, és azon nyomban megdöglik. Az informatikusok között nincs hasonló szelekció :D

    A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

  • Bile Demon

    őstag

    válasz envagyok #96044 üzenetére

    Sok a kérdőjel bennem is.
    Mi tartott 10 napig a kapcsolatfelvételben. Talán nyaralt, akármi lehet. Elfoglalt. Sokféle ember van, nem feltételezek semmi rosszat.
    El lehet menni hozzá kipróbálni...

    Konkrétan rákérdeztem az eladónál tegnap, hogy tesztelte e. És a tapasztalatai alapján mi van, ha 110 fokos, mit javasol, kell e pasztázni vagy megtette.

    Hamar válaszolt röviden:

    "ahogy küldtük, nem kell újrapasztázás. Ha jól van rajta a hűtő, semmi gond nem lehet. Használd nyugodtan"

    Talán összekevertek valamit.
    Talán valaki reklamált és az én kártyámat odadta cserébe másnak a kollégája nekem meg küldött egy "hasonlót".

    Én sem értem, hogy lehet kifelejteni a pasztát. Vagy így tesztelte kibírta a kártya.

    Nálam is órákat ment. Betettem egy random 775 lapba, amiben memtestelni akartam. Volt kép, látszólag minden OK. Aztán pár óra után amikor jó volt a RAM indítottam windowst. Felismerte. 80 fokos. Indítom a GPUZ terhelését (közepesen liteos). 90 fok. Heaven 110. Amúgy nem szemetelt vagy semmi probléma, de azért kiléptem, mert nem tűnt normálisnak a 30 fok hőmérséklet ugrás terhelésre.

    A Heven ment 1 órát, azóta a valley is futja a köröket. Valami játékot akarok még nézni. Crysis 1-hez lenne is kedvem, de nem valami "straigthforward" Win10 alá belőni.

    Bruhe

Új hozzászólás Aktív témák