Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • finest

    őstag

    válasz Egabe #77246 üzenetére

    Szerintem van valami hardver, pl. VGA, ami nem teljesen komálja a lapodat. Javaslom, h kapcsolj ki minden UEFI dolgot és a boot-ban CSM/CSM Support enabled-re tedd a beállításokat.
    Másik varázslat a Winfos gyorsindításának kikapcsolása az energiagazdálkodásokban, ill. a gyorsított boot ki-be kapcsolgatása a lap biosában.

    Más: piszok sokat szívtam utóbbi időben pl. a gép leállításával - bár ez már AM4 volt -, amiatt, h kicseréltem a proci-alaplapot a Win10 alatt, de nem voltam elég figyelmes a korábbi Asus driverek kikapcsolásával az indítópultban. Nem tudom, h mit hagyott benn az uninstall ellenére a bejegyzésen kívül, de miután kikapocsoltam a régi meghajtók betöltését az indítópultban, megjavult a dolog, pedig már táp, meg lapcserében gondolkodtam, mert nem ért az alaplapom a kikapcsolási folyamat végére. Szóval akár olyasmit is befolyásol egy-egy beragadt beállítás, amire nem is számítana az ember. Tehát, ah cseréltél hardvert, böngészd át a gépet, h a feleslegesek le legyenek gyalulva.

    [ Szerkesztve ]

    “Don’t shoot, I’m Globish.”

Új hozzászólás Aktív témák