Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cseneles

    őstag

    válasz Walter_White #34383 üzenetére

    Hát érdekes jelenségeket produkál a lapod feltehetően!! :U Rakd fel az 1.40-es biost majd rakd defaultra az UEFI-t és vedd ki az elemet a lapból vagy 10percre....így tuti alapra áll vissza és nem jegyez meg semmit! Ezek után állítsd be újra az értékeket, APM, Turno Core, Spread Sprektrum,Core C6 mode,legyen kikapcsolva és a az LLC-vel úgy játsz h a lehető legközelibb értéket kapd full load esetén mint ami az UEFI-ben be van állítva :K Nekem Fatal1ty-m van de sokban nem külömbözhet szerintem :U

    [ Szerkesztve ]

    Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

  • Cseneles

    őstag

    válasz Walter_White #34383 üzenetére

    Mondjuk ezeken a feszültségeken nyugodt szívvel rakhatod az LLC-t 100%-ra :K Ha ezek után sem javulna a dolog akkor kifogtál egy Anti Tuningos FX8350-et vagy a lapot tüzeli fel a kicsikét rendesen :U :K

    [ Szerkesztve ]

    Runco VX22i-CineGlide prism, Hivilux 2.35:1 gain 1.2, Emotiva XMC-1, XPA5 Gen1, Wharfedale EVO 4.4-CS-4.2, 2 Dayton Audio Ultimax 12-22 DIY, 2 Definityve Technology IW13, Behringern NX4-6000

  • Walter_White

    senior tag

    válasz Walter_White #34383 üzenetére

    Visszaterve a kis problemahoz (8350es cpu , dark rock pro2, asrock extreme9 alaplap)
    Szoval a legfrissebb bios van rajta, mar az elejen mikor beuzemeltem a lapot feldobtam ra az 1.40es frissitest, nagyobb ram kompatibilitas miatt. Reset is megvolt.. es egyszeruen nem ertem.. 4.4ghz-n 1.4V mellett a biosban (winben 1.45V) prime95 tesztnel ugral mind a fesz mind az orajel..Minden energiatakarekossag offon.. pedig nem csinaltam semmit csak kivettem az alaplapot es ratettem a dark rock pro 2t.. mx4es pasztaval.. szepen elkentem.. erre fel ora jatek utan beall 73 fokra a kupakho, magok meg 63nal allnak meg ez mennyire egeszseges? mert komolyan ennek a huteset feladom.. (cooler masrer haf932, elol fuj egy venti, felul ketto fujja a cpu hutore a hideg levegot , a ket cpu hutoventi egy hatso ventivel fujja ki a meleg levegot, alul egy venti befelefuj, az oldalan levo ventik huzzak ki a meleget) ennel jobban szerintem nem lehetne megcsinalni..
    Viszont tobb oras jatek utan is stabil.. igaz 73 fok a cpu, de stabil, semmi lassulas.
    Komolyan nem ertem.. ez az elso ilyen amds konfig ami kifog rajtam, mind tuningban mind hutesben, elotte egy 1090t-m volt.. 3.6 ot 1.45V al vitt 6 magon.. es egy Thermaltake Frioval 2 oras prime / ibt tesztnel is 70 fokon tartotta, de ezt a 8350et meg se a h100ivel sem a pro2 vel nem lehet :) IBT vel 90 fokra is felment..

Új hozzászólás Aktív témák