Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • faju

    csendes tag

    Nekem egy AMD 770/SB710 chipsetes ASUS alaplapom van. Minden gond nélkül megy vele a magfeloldás. Szerintem az a logikus(és szerintem így is kell működnie), hogy bármilyen is az alaplap, ha tartalmaz ACC-t vagy bármilyen magfeloldási technológiát, akkor azokat külön magonként lehet állítani. Így ha a 3. mag rossz még a 4-et munkára lehet fogni.

    Amúgy köszönöm mindenkinek, akinek a véleményét olvashattam itt a fórumon és magának a prohardvernek a magfeloldós cikkért, mert ennek köszönhetően vettem meg az 555BE procimat, ami szerencsére 4magosként működik.

    Korábban egy 7750BE procim volt és bár terjedtek a hírek a neten, hogy egy kicsi kínainak sikerült egyet négymagosítania, de ez úgy gondolom csak egy nagy kacsa volt. Szerintem csak azért mert a bentragadt készletet elakarták adni. Amúgy jó proci volt, hisz nem volt más mint egy első generációs, de már bizonyos dolgokban javított phenom, de csak 2 mag volt hadrafogható és 2MB L3 cache-el rendelkezett. Nekem előrelépésként bármennyire is jól húzható az 555BE kétmagosként, csak úgy érte meg a csere ha legalább 1 magot fel tudok oldani. Különben a teljesítmény növekedés nem érte volna meg a pénzráfordítást. Így elmondhatom, hogy +8e Ft-ért megérte. Mindenkinek kívánom, hogy ha ilyenben gondolkodik sikerüljön neki a magfeloldás.

    faju

Új hozzászólás Aktív témák