Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Toness

    őstag

    válasz DeciBELL #2572 üzenetére

    Bordát megfo 76foknál hogy tényleg lehet-e annyi. Lehet hogy a maghőmérsékletet méri ennyinek, de hacsak ferdén nincs rakva a borda a procimagra akkor nem lehet ilyen meleg. Elképzelhető hogy félremér a dióda.

    '' A hítpájpos hómméd mennyire müxik kingül? '' by M0Dair

  • Achill3uS

    veterán

    válasz DeciBELL #2574 üzenetére

    vicces :D
    Sztem terheld meg picit a procit, pl Doom3-mazzál 10+15 percet, nyomj egy resetet gyorsan, és a bioszban nézd meg a hőfokot, így nincs idelye lehülni a procinak és biztos értéket fogsz látni a bioszból..

    Toness:
    Csendesítettem a gépet.. Nem vettem meg a HT101-et mer 5,5k lett volna a borda, de inkább végképp elhatároztam magam, és elkezdtem a spórolást az 1giga ramra! Ugyhogy bementem a már híres (hangos a Zalman hűtő) sarki számtech boltba, és megnéztem mit adnak jó áron.. ugyhogy vettem br 2200-ért egy FalconRock 3-mat :) Nem rossz a kicsike, a ventije kb 2x olyan nehéz mint a Whisperrock-é, viszont a bordában nem volt rézmag, ugyhogy a whisperrock rézmagos bordájára tettem rá.. A házhűtőnek pedig betettem a 8centis Zalman-t 5v-ra :) eredmény: 1 ventis 19db-s procchűtő és egy 16db-s házhűtő :)
    átlag 42C 1 óra Q3 után (winamp végig futott, üvölt a zene) max 49C (2300, 1,7)
    Sztem nem rossz :C a régi hűtőimet meg megveszi holnap egy srác..
    Amúgy van a Wrock eredeti hűtője a 8centis UV-s megvan még, nem használom mer a zalman jobb, ugyhogy ha kell odaadhatom baráti áron :D


    [Szerkesztve]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Aktív témák