Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McSzaby

    őstag

    válasz djgeg #2246 üzenetére

    Szóval! :)

    Az interjúval nem volt gond, a HR-s hölgy nagyon kedves volt, viszont kicsit elnézték, vagy nem teljesen volt egyértelmű az önéletrajzom. Fizikailag,helyileg járok egy Cisco képzésre az egyetemre, ők pedig azt hitték, hogy egyetemista vagyok.. :DD Nem, nem lesz diplomám egyelőre, de ők ezt nagyon is firtatták. Nagyon rámentek erre, hogy akarok-e, miért nem csináltam meg eddig, stb.. Az "új" munka is teljesen oké lett volna, mert szerintem elbeszéltünk egymás mellett és ők azt hiszik, hogy ez nekem nem teljesen megfelelő. :D Van egy oldala, ami support,helpdesk és van egy része, ami SCCM-en keresztül program csomagok összeállításáról szól. Elmondtam, hogy nekem ezzel sincs problémám, mert teljességgel nyitott vagyok mindenre.. ÉS EZ TÉNYLEG így van. Csak nem tudom, hogy ezt ők mennyire hitték el... :DDD

    A főrendszergazda szerint nagyon hálózati beállítottságú vagyok és az inkább a szívem csücske. Igen, így van, de ez nem azt jelenti, hogy a másik feladat adott esetben nem tetszik, vagy nem szeretném megoldani. Még szerintem ők se tudják, hogy pontosan kit keresnek, de keresnek.. hátha valakire azt mondhatják, hogy igen, Ő kell nekünk. Annyira firtatták a diplomát, hogy már majdnem odavágtam, hogy AZ MÉGIS mire jó? Egy csomó ismerősöm van, aki egyetemre jár mégis mindent szinte tőlem kérdeznek, ha valamihez élettapasztalat is kell nem csak maga a papír meg a puska.. Szóval szerintem kevésnek láttak engem csak nem nagyon tértek ki mondjuk tényleges infós kérdésekre. De a HR-s hölgy nagyon kedves volt, a kérdéseire számítottam is, normálisan,érthetően tette fel a kérdéseit. Szóval nékije respekteeee! :)

    Lényegében az én érzésem az, hogy ők túl sokat akarnak. Egyik kollégájuk most megy ki külföldre és Ő volt az SCCM projekt egyik fő tagja és őt akarják pótolni. De ugyanmár?! Az az ember sokat foglalkozott ezzel, nem várhatják el, hogy friss, "beugrós" egyből ellássa ezt a feladatot... Ez kb. olyan mintha fociban fognám, kiraknám valamelyik sztárjátékost a csapatból és utána egy ifivel akarnám pótolni.. Meg még ők maguk is mondták, hogy MO-n nem találtak értelmes SCCM képzést sem.. : :U

    Kérdeztem mikor kaphatok visszajelzést, azt mondták egy hónap a minimum, mert most kezdték el a toborzást, ez a része is kicsit gyanús volt már számomra, de evvan. :) Egy tapasztalattal mindenképp gazdagabb lettem, aminek örülök is. :))

    [ Szerkesztve ]

    #ThankYouSirAlex #ThankYouLouis

Új hozzászólás Aktív témák