Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • uzsz

    senior tag

    válasz szepi79 #171 üzenetére

    Én a némettől nem parázok, de sztem engem mr nem hívnak, egyébként is a héten utazok ausland-ba, úgy hogy akár hívhatnak is, nem lezek itthon. Egyébként a honlapjukon láttam ugyanezzel a munkakörrel angolos állást is, sztem nézd meg. Aki hívott azt mondta, hogy nem ő értékeli a válaszokat. Na mindegy ezt én már elcsesztem. De érdekes, hogy előtte akivel beszéltem az végig azt ecsetelte, hogy olyan problémákat kell megoldani, amiket x éve praktizáló rendszergazdik vetnek fel. Én jobban az ilyen szivatós dolgokra is gyúrtam, pl az OSI modell rétegeire már bevallom őszintén nem is emléxem, talán csak arra, hogy 7van belőlük. Át kéne olvasnom a tételeimet. :)
    A dhcp-s kérdéseknél, mikor azt kérdezte, ha a dhcpszerver subnet mask-ja és a munkaállomás subnetmask-ja nem egyezik és router van köztük, akkor az úgy működik-e, arra mi volt a jó válasz? Én azt mondtam, hogy routerrel igen.

    Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

Új hozzászólás Aktív témák