Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodoo

    tag

    válasz AS #43 üzenetére

    már régóta letölthet, a méret neijesszen meg senkit, nem tartozik extrém tartalom, csak értelmetlen pazarlás a megabájtokkal. hogy mindenki értse akit érdekel, annak leírom hogy mi is van benne, mert letöltöttem, megnéztem, feltettem, letöröltem, (uninstallkor vszínűleg ez nyírta ki a norton antivírust,de ez nem lényeg), szóval lássuk mi is van (nem sorrendben) a 460 MB-ban:
    - Adobe Acrobat Reader 7 angol (32 MB)
    - DirectX 9 (37 MB)
    - PC Suite 4.16 (már van 4.17 is) - kizárólag S853al működik,
    érdekesség: megkérdi melyik telóhoz akarjuk használni, és itt egy nagy felsorolásnak van kihagyva hely, de csak az S853 szerepel benne, vagyis a leenedő telók is ezt fgják használni. utólagb belegondolva ezt hülyeség volt leírni, mert tök 1 értelmű :) na mind1
    folytatom
    - Media Player 12 nyelven (11*25 MB +12 MB) az angol a kisebbik
    - Photoshop album progi 12 nyelven (12*6 MB)

    pc suite ujdonságok (számomra):
    - új külső
    - videó alakító progi (hasonló a kép bizgerálóhoz)
    - egy progi (face Morph) amivel egyik arcképből a másik arcképbe egy effekt alkalmazásával videót csinál (képtelen vagyok jobban megfogalmazni, ez is már a 100ik..:) )

    nemtudom kihagytam-e vmit, de remélem azért tudtam némi örömöt okozni a rajongóknak akik nem jutottak hozzá a szoftverhez (még)

    apropó:
    a használati tanulmányozása közben leltem rá egy érdekes funkcióra amit eddig még sehol se láttam:
    network clock - a hálózatól frissíti az órát
    említenek még egy ''remote clock'' funkciót is de erről semmit se írnak

    [Szerkesztve]

    POCO F2 Pro 256 GB - Phantom White

Új hozzászólás Aktív témák