Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Enclave

    aktív tag

    Nem szokásom ilyesmit osztogatni de most muszáj leszek kivételt tenni. Egy nagy fekete pontot kérnék --HARDCORE-- -nak, (Zsolt néven mutatkozott be) a megbízhatatlansága miatt.

    Az általam hirdetett A-xp procira jelentkezett vevőként. Minden részlet meg lett beszélve.

    A megbeszélt időpont előtt 1 órával(!) felhívtam még indulás előtt,h. minden oké-e. A telefonban megemlítette, ha tudok, siessek mivel a megbeszélt hely közelében van. Hogy siessek, az út 3/4-ét kocsival tettem meg, BKV helyett.
    Az újonnan megbeszélt időpontról sajnos így is 5-10 percet késtem. (nem a "szomszédba" lett megbeszélve a helyszín) Olyan 30-40 percet vártam a megbeszélt helyen, ez idő alatt küldtem 2 sms-t és próbáltam 3-szor is hívni (vagy 1-2 percig csörgött a telefon) de semmi válasz. Itt már kezdett gyanús lenni a dolog.
    Hazaérve küldtem több privátot és vártam 3-4 napot de semmi válasz. Az eset 2010.11.15-én történt.

    Nem is lett volna semmi gond, ha a megbeszélt időpont előtt 1 órával történt telefonhívás alkalmával mégis azt mondja,h. "bocs, tárgytalan a dolog"... Így nem autóztam volna el feleslegesen a benzint és az idő alatt lett volna jobb dolgom is. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Semmi sem állandó, csak a változás.

Aktív témák