Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • M1k133

    tag

    válasz Balas17 #14991 üzenetére

    Üdv!

    Egyáltalán jó helyre lett küldve a csomag??

    --== M1k133® ==--

  • M1k133

    tag

    Üdvözletem!

    Akivel érdemes vigyázni, kicsit érdekesen kezeli az üzleteit shady1989 (Vaszi Alpár).
    Ezt a gépet szerettem volna megvenni Tőle, időre kellett volna ismerősnek átadnom , el is utaltam azonnal Neki a megbeszélt összeget 44.000 ft-t (PK-val együtt) és vártam a csomagot. Eltelt két nap és egyszer jött egy SMS a bankomtól hogy Vaszi Alpár küldött Nekem 43.000 ft-t, meglepődtem, próbáltam hívni , írni Neki de nem vette fel a telefont , SMS-t küldött hogy " megkérdezte a bankját és azt mondja valamit elírtam az utalásnál és visszament a pénz , nem tartottad magad a megbeszéltekhez ezért már nem eladó a számodra a gép" (nem szószerint de ez volt a lényeg) , ilyen nincs hogy félresikerült utalásnál visszajön a pénz , pláne nem úgy mintha Ő lenne a feladó, ezért volt gyanús, újra prbáltam hívni de nem vette fel, aztán egy idegen számról érdekes módon egyből felvette, ott kapott egy nagyobb "oltást" , hogy miért játszik mások idejével és pénzével, és persze idegeivel, még szerencse, hogy visszautalta a pénzt, de így is 1000 ft-al kevesebbet és persze Axa Banknál volt a szálaszám amire nem lehet készpénzesen befizetni csak utalni és az Én bankomnál 600 ft-ot jelent. Tehát amivel aztán lógott és a telefonban elmondtam Neki, hogy 1600ft- t utaljon vissza a számlára amit a mai napig nem tett meg több ígéretet is kaptam, de még válaszra sem mélktat.
    Nem az az 1600ft zavar hanem az eljárás, legyen vele boldog, és még Én voltam megbízhatatlannak beállítva , rengeteg üzletet kötöttem már itt is és a Vaterán is, sosem volt gond, és nagyon kellett volna időre a gép és itt voltam gép nélkül és egy ígérettel a hátamon.
    Ami még meglepett, hogy aztán a visszautás után 1 héttel felkeresett, hogy ha még érdekel a gép 41-ért megvetem, hát az kellett volna még egyszer utalni Neki , de hogy hogy gondolja az ilyen ember hogy megbízok benne, Őrület mit gondolnak egyesek!

    Volt már előtte fekete pontja , megnézhettem volna, de volt piros pontja is , és sajnos sűrgősen kellett a gép , mindenkinek ajánlom legyen óvatos ha vásárol, ne kapkodja el senki a vásárlást, jól járja körbe , ne legyen túl olcsó , és ha gyanús akkor csak személyesen intézze.

    Így Én is kérnék Fekete pontot Neki, de hogy valakinek 1600 ft-t megér a jóhíre, mert ha nem akart kínlódni a postázással , vagy helyben elvitte volna valaki akkor miért nem mondja azt és úgy utlaja vissza a pénzt , és persze a pontos összeget...

    Csak szerettem volna hogy ha valaki Vele akar üzletelni , legyen körültekintő, persze ez igaz másokra is....

    Üdv

    --== M1k133® ==--

Aktív témák