Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • pisti0315

    tag

    válasz petrelli86 #10304 üzenetére

    Teljesen felesleges volt a fenyegetőző, zaklató, trágár hangnemű üzenetek küldése.
    Lényeg a lényeg a processzor ára visszatérítésre került mint ahogyan azt megbeszéltük már a legelején !
    Nem kívánok magyarázkodni, köszönöm a türelmet, remélem feketét nem kapok.
    Itt egy kép:

    [ Szerkesztve ]

    100% pozitív visszajelzés

  • Firka30

    tag

    válasz petrelli86 #16202 üzenetére

    1 hét garanciát vállaltál,bár ezt rajtunk kívül max a portás biztonsági őr fószer hallotta...
    És ki is a tanúd? Volt ott még valaki? Vagy esetleg beszereltük egy pc-be?
    Esetleg fotóztál hogy működik a vinyó? :D
    Nem emlékszem ilyesmire...
    A Te szavad az enyém ellen,ennyi van,nem több!
    3 nap múlva kerestelek? óhhh
    Hamár a kolegád céges telefonjánál tartunk...miért is nem vette fel?
    Egész hétvégén kb 8-10x hívtam,egyszer nem vette fel és nem is hívott vissza...és ez bőven benne van az állítólagos 3 napban,mivel ez az "üzlet" péntek délután 4 körül jött létre./több számról is próbáltam/
    Kérjél tőle egy híváslistát és utána mondd már,hogy nem próbáltalak keresni...
    De érdekes módon még mikor nem vettem meg a vinyót,akkor egyből felkapta a telefont mikor hívtam,sőt vissza is hívott...
    Aztán írod,hogy visszafizeted a pénzt,és eltűnsz?
    A privátokra nem reagálsz,ez is kb.kit minősít?
    A másik dolog,"jó pénteken tudunk találkozni,megyek az egy huszassal" és elfelejtesz jönni?
    Sőt szólni is,hogy "te hülye" még se megyek ne várj a busznál?
    De érdekes mód kaptál egy negatívot és egyből előkerülsz :D
    Ha én csesztem volna el a vinyót nyilván nem Téged okollak érte..
    Innentől részemről off,bármi is legyen.
    Ennyi :)

    [ Szerkesztve ]

  • syler

    aktív tag

    válasz petrelli86 #16212 üzenetére

    Annyira ne mentegetőzz, sajnos én is megtapasztaltam a hozzáállásod a dolgokhoz. Akartam is negatív értékelést hagyni akkoriban, de aztán nem foglalkoztam vele. De mint látom kellett volna. A telefonjaidról meg annyit, hogy amikor nem ismerted a számot, akkor felvetted, amikor tudtad, hogy én hívlak akkor már nem! Közben már meguntam mindig mástól kérni telefont, hogy elérjelek. Ráadásul tetted ezt úgy, hogy te jelentkeztél eladásra nálam, majd a végén válaszra sem méltattál. Megbízhatatlan alak vagy te az biztos.

    [ Szerkesztve ]

    Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

Aktív témák