Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • roPHka

    senior tag

    válasz janos80 #10652 üzenetére

    Nem igazán írtam még ide sem, vagyis nem tudok róla, mindenesetre ha nem is tisztázom magam, de azért megosztom a gondolataim ezen dologgal kapcsolatban.

    Azon amit írtál, nincs mit magyarázni, mert valóban így van. A pénzt május végén utaltad el, akkor azt mondtam, hogy postázva lesz a kifizetett cumó (a pontosság kedvéért: hűtőpasztáról van szó és 600 Ft-os vételárról), és valóban tekintettel voltál arra is, hogy költözködöm, de ugye ezt jeleztem is feléd, hogy némi időt kérek a postázáshoz, függetlenül, hogy nem egy nagy teher elpostázni egy ilyet, mégis volt ettől fontosabb dolgom is az elmúlt bő 3 hétben.
    Ráadásul ezen kívül volt még más is amit postára kellett, hogy adjak, és nem akartam velük egyesével külön külön rohangálni.
    Tény, hogy csúszott a postázási hercehurca, de én jelen sem voltam amikor az intézve lett, illetve előtte sem, csak amikor összekészítettem a cuccokat még június első napjaiban, viszont se pénzem se türelmem nem volt hozzá, hogy akkor a postázással foglalkozzak, így a csomagokat barátnőmre bíztam, aki szintúgy elfoglaltságai végett inkább elvitte azokat X helyről Y-ba, bő 200km-el távolabbra, majd onnan postázta őket, viszont ha akarta se tudta volna 06.10-nél előbb feladni a csomagokat, pontosabban a csomagod. Tény, nem írtam privit, hogy mi-hogy-merre, feladtam e vagy sem, vagy mivan, de én jún 4.-től bő 2 hétig gépközelben sem voltam.

    Amúgy múlthét szerdán, 3 csomagot adott fel barátnőm, de had ne hibáztassam már érte, hogy a 6db pakkot amit postáznia kellett, 2 részletben adta fel (szerdán 3db, pénteken 3db), és véletlenül az a csomag, ami a tiéd volt, az a pénteki napi szórásba esett. Figyelmetlenség vagy sem. unkorrektség vagy sem, sajnos ez van, mindenre mi sem tudunk figyelni, ebben a rohanó, stresszes és "trágya" életben.

    Továbbá, az hogy péntek óta nem ért oda, ne legyen az én hibám, és az se, hogy a képfeltöltés.hu -ra feltöltött képek nem elérhetőek, mert ezen két utóbbiról aztán én végképp nem tehetek, viszont úgy éreztem, ezt te egy picit másképp gondolod.

    Legutolsósorban pedig nem tudom, hogy honnan merítetted azon feltételezésed, mely szerint "ha valaki uzletel vele,akkor csak korultekintoen,es mindent fixaljon le vele,mert ahogy neztem masonal is volt már késés...". Azt ne mondd, hogy te sohasem késtél még semmivel és/vagy sehonnan. A késéssel így nemigen értek egyet, főleg, mert ez úgy hangzott részedről, mintha lenne rólam itt, ebben a topikban, akár 5 beírás is, miszerint mindig késve adok fel mindent vagy kések a személyes találkozók során, stb...

    Mindenesetre, ha nem is úgy jött össze, mint ahogy azt írtam, de a végén akkoris teljesítettem az amit lényegében megígértem, és erről a feladószelvény is tanúbizonylatot tesz, amit újra feltöltöttem, máshová, és privátban küldtem a linket is, csak hogy lásd, nincs szó semmilyen átverésről.

    Részemről így a témát lezártam.

    Ha odaért a paszta, dobj egy privit, csak hogy tudjam. De amúgy én sem értem mivan ilyenkor. 1-2 nap alatt általában oda szokott érni szinte bármi, belföldön belül meg pláne, de megesik, hogy néha tetű a posta, sajnálom.

    További minden jót.

    R

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák