Hirdetés

Aktív témák

  • kavicssli

    addikt

    Szép jó estét mindenkinek! Nem akartam ide beirni! De ahogy elnéztem elég sok okos ember van itt akiknek gőze sincs a dolgokról! :U Tisztelet a kivételnek :R
    Mégegyszer kijelntem! NÁLLAM TÖKÉLETES ÁLLAPOTBAN VOLT A TELEFON KORREKT EMBER VAGYOK Mint mondttam itt a PH Házigazdával is volt már 100.000ft-os üzletem minden gond nélkül lement! Vettem már notit nagy értékben miért pont ez a 23.000ft-os üzleten "basznék" át valakit? :F
    Én olyan ember vagyok aki köti az ebet a karóhoz! Semmi eltitkolni valóm nem volt,tisztán és értehtően elmondtam a telefon hibáit! Sajnálom hogy ez lett! :( DE Tessék nyugodtan feketepontot adni illetve bannolni vagy bános is én de én tartom a szavam hogy nállam jó volt! Csak mert ahogy olvasgattam a topicot csak ÉN lehetek a hibás!
    Mégegyszer! EZT A TÉMÁT LEZÁROM LEHET RAJTA CSÁMCSOGNI MAJD ÁTGONDOLOM HOGY MIT IS KELLENE TENNI EZ ÜGYBEN!
    További kellemes estét mindenkinek! Nem fogok privikre válaszolni sem ide beirni!Úgy érzem itt minden levolt irva a Priviket is közzé tettem ha ebből nem derült ki senkinek semmi nincs miről beszélni! köszönöm hogy elmondhattam a véleményem...
    Tisztelettel Köves Lajos

    "Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Aktív témák