Hirdetés

Aktív témák

  • FlasH-BacK

    senior tag

    válasz Illusion1010 #13875 üzenetére

    Persze, beleírhattam volna, meg csinálhattam volna screenshotot, ahogy tetted te is. Viszont, mivel nem volt működő gépem, ezért nem tudtam lefuttatni a hdsentinelt. Egyébként, mutass rá, hogy hol írtam a hirdetésben, hogy hibátlan a vinyó! Hirdetés szövege:
    Eladó egy 1500GB-os WD15EARS, Sata 3Gbps, 5400rpm, 64MB cache. 2013. Február 9-ig garanciás az iPon-ban. Kipróbálható bp-n a 22. kerületben. Pontos infó a linken.

    Szerintem aki ez alapján úgy veszi meg, hogy előtte egy árva szóval nem kérdez rá, hogy milyen az állapota, az magára vessen.
    Többen kérdezték privátban, hogy jó állapotú-e, meg hogy van-e hdsentinel screen. Nekik mondtam, hogy vannak rajta hibás szektorok, mert megkérdezték.
    Nem érzem, hogy átvágtalak volna, hisz nálam (és nálad is, a screen alapján) működött a hdd, noha még ezt sem írtam a hirdetésben. És felhívnám a figyelmedet a hd sentinel üzenetére: ezen a ponton a garanciális csere még nem lehetséges. Tehát akkor mi alapján is kellene nekem kicserélnem?

Aktív témák