Hirdetés

Aktív témák

  • Milan86

    tag

    txx Fekete pont.

    [link]

    Állítólagosan eredeti headsetről van szó. Átvételnél ráteszem a P1re semmi , mondom biztos rosszul érintkezik , rádug újra jobb oldala szól bal csak kattog, mondom itt valami tré van rátette a saját telefonjára kihúzásnál letörte a csatlakozó lábait. Itt már vágnom kellett volna hogy után gyártott kínai bóvli szarokat árul. Mondja van másik tegyem rá azt a telefonra rádugom elsőre semmi , 2.ra felismerte késve a telefonom rendben szólt így elhoztam mondom ha mar utaztam érte 50 km et akkor marad. Nagy kár volt.
    Másnap rádugom semmi , rádugom semmi ... kb 10 alkalomból egyszer talán működik.

    Írok neki, elkezdi nincs rá garancia így vittem el, mondom neki ez nem így működik úgyhogy marha gyorsban intézzen valamit mert ha nem ő akkor én fogok , visszautalta az árát buktam vele egy postát mert azt nem fizette ki hiába mondtam neki hogy a gagyi szar headset az ö hibája és a csalása.
    Na mindegy azóta van eredeti hpm 90 és érdekes módon azzal 10 csatlakozásból 10szer felismeri a teló.
    Buktam egy utat oda vissza 2*50km + posta.
    A "normálisabb" csaló vagy csak megijedt , nem tudom de VIGYÁZNI VELE !!!!!!!!.

Aktív témák