Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D1Rect

    félisten

    válasz KRi2 #86 üzenetére

    Ha rákeresek egy termékre, a tesztről/hírről azonnal a fórumot olvasom.
    A tesztet csak az után, ha jól összeveszett a fél topik azon, hogy ez a jó termék vagy van szebb/jobb.

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz KRi2 #86 üzenetére

    Vicces az önellentmondás.
    Nem kapcsolod ki a blokkolót, mert így szoktad meg, de a hozzászólás végén azt írod, mégis kikapcsolod, ha...

    Szerintem sosem kapcsolnád ki -igérem, utoljára írom le-, viszont akkor hagyd, hogy Parciék úgy és akkor kérjenek a blokkoló kikapcsolására, ahogy ők akarják.

    Nem kötelező az oldalt olvasni, de az kifejezetten gagyi, ahogy a blokkoló userek lázadnak a felugró ellen.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A54

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz KRi2 #90 üzenetére

    Nem tudom, miket láttál bele a hozzászólásomba, a végkövetkeztetés pedig pláne megmosolyogtató.

    Használok blokkolót én is, de az oldalon kikapcsoltam, illetve a prémiumra is előfizettem, de ez nyilván nem várható el mindenkitől.
    A blokkoló kikapcsolása azért elvárható lenne.

    De OK, ne kapcsolja ki a reklámszűrést. De akkor ne írjon postot, ne hőbörögjön, hogy szemét PH, mindog az arcába tolja ezt a képet.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A54

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz KRi2 #86 üzenetére

    "Még mindig Ti vagytok magyarország legnagyobb HW-s portálja, oldala. A legnagyobb multinacinális cégek reklámoznak nálatok (microsoft,asus,voda...). Mégis a saját felhasználóitokat szivatjátok (perpill)."

    na de épp ez a lényeg: a blokkolóhasználat miatt mostanra a tényleges bannermegjelenítési kapacitásunk az igazi olvasottsághoz képest kevesebb, mint a felére esett. ez ilyenkor, az év utolsó 3 hónapjában például egészen konkrétan fele annyi bevételt jelent, mert szinte biztosan lenne több hirdető/hirdetés, csak nem tudjuk kiszolgálni.

    tehát ez mérhetően, forintosítva, konkrétan milliók.

    amin úgy kéne változtatnunk, hogy kétszer annyi emberrel kétszer annyi tartalmat csinálunk? hát, csak az kétszer annyiba kerül, úgy meg már megint nem jön ki a matek. ráadásul csak ideig-óráig lenne jó, mert ha a blokkerhasználat felmegy 70%-ra, megint fel kéne venni 3-4 embert. fizikai képtelenség.

    az a helyzet, hogy amíg 10-20%-os veszteség volt, meg sem szólaltunk (!).

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz KRi2 #117 üzenetére

    Amint látod, prémium tag is vagyok.
    Nekem fontos, hogy az az oldal, ahol sok időt töltök, ahonnan sok infót szereztem már, sokáig működjön.

    Samsung Galaxy A54

  • -Skylake-

    addikt

    válasz KRi2 #550 üzenetére

    "Kikapcsolhatják Parciék a pH-t?
    Igen."

    Persze hogy kikapcsolhatják, de azzal mit érnek el ?

    Most ezt abszolút flame meg minden nélkül , de gondoljuk már át a valóságot :

    Ahogy feljebb is írta valaki , nagyjából három részre lehetne szétszedni az oldalt , az alap hírek , a tesztek és a fórum. Ebből a három részből ha nettó értéket próbálunk meg vizsgálni akkor valahol 3%-3%-94% körül lehet az arány vagy rosszabb. A komplett site-ot konkrétan a fórumon lévő közösség tartja el. Mert ott van a tartalom. A gond az, hogy ha eltekintünk attól , hogy nem (vagy nehezen) migrálható a már felgyűlt tudás a fórumban, azt ami ott elérhető funkció ma konkrétan tudja egy Telegram is , nagyjából ingyen , reklámok nélkül , 99.99999% rendelkezésre állással. Az a gond, hogy nagyon el van tolódva a fórum felé az oldalon az érték és ezért nehéz megmagyarázni ezt a "blokkoló" témát , mert az oldal hasznos tartalmát konkrétan a userek állítják elő.

    Ezt már párszor elsírtam , de elsírom még egyszer , egy szakmai oldalon , egy szakmai cikket/bemutatót egyszerűen nem lehet komolyan venni abban a formában, ahogy pl Synth megírja. Nem ide való , ennyi , komolytalanná teszi az egészet. Ez mára már odáig fajult, hogy én pl el sem olvasok olyan cikket amit ő ír és a vicces, hogy ehhez nem kell megnéznem a szerzőt , a címből + alcímből pontosan meg lehet mondani, hogy Ő írta őket.

    Lényeg a lényeg , nincs életem ezt most ezer szögből kifejteni , megértem a ph problémáját csak a ph nem érti a user problémáit. Ha ti bezártok , tök szar lesz , rengeteg infó el fog veszni amit majd ez a közösség ugyan úgy létre fog hozni egy másik szolgáltatás keretein belül , mert ez csak egy fórum. Amikor ott tartunk, hogy egy thevr (akiket egyébként kvázi nem bírok elviselni - nem igazán nézem őket) komolyabb videós tesztet/termékbemutatót csinál IT/mobil vonalon a 13 évesekből álló "gémer" nézőinek , mint magyarország legnagyobb és legismertebb számtech lapcsaládja , akkor ott szerintem van mit átgondolni és biztos vagyok benne, hogy ez egyáltalán nem azért van mert ti nem akarjátok , de a valóság az , hogy nekik van , nektek nincs. Vitázhatunk ezer évig ennek az okairól , de ha valaki meg akar nézni egy fél órás videós bemutatót az iphone 11ről akkor náluk megtudja , nálatok pedig nem. Akármi is az oka ennek.

    Én összegezve valami olyasmit gondolok, hogy Ti ragaszkodtok egy elképzeléshez amit viszont a világ már nem értékel. Nagyon nehezen adaptálódtok a trendekhez , ami egyrészről nagyon nagyon jó , mert így van saját stílusotok, másrészt meg nagyon rossz , mert elmegy mellettetek a világ. Nincs baj azzal, hogy nem akarjátok követni a trendeket , de akkor valami olyat kell nyújtani ami egyedülálló. Nálatok jelenleg a fórumon, a userek által összehordott információ az egyetlen egyedülálló.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák