Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzoli986

    tag

    megnéztem ma a smart értékeimet.
    a reallocated sector count nekem is 253(asszem mr ricsi is ennyit írt).akkor ha jól értem ez az érték jó,ha maxtorom van?
    amúgy én a memtestről annyit mondanék,hogy azt olvastam tuning oldalakon,hogy ha az első 7-8 teszt végígfut akkor bírj a beállított értékeket a gép.én is elkezdtem vele nézegetni és az akkori thortonomon sikerült 400mhz-et tolni.legalábbis a progi szerint.gondolotam megnézem,hogy tényleg megy e.a gép el sem kezdett bootolni,szóval nem ''mért'' valami jól.azóta rendszer stabilitást 3dmrakkal,metabenchel tesztelek,vagy egyszerre mind a kettővel.ha úgy nem fagy akkor még pár game és stabilnak ''nyilvánítom''.

    liksoft,mr ricsi és a többiek akik ennyire vágjátok a témát:lenne egy kérdésem.lehet hülye kérdés,de ezeket ti hol tanultátok?
    mert érdekel a téma engem is,de programozó suliba járok jelenleg és a vinyókról kábé olyan szinten oktattak,hogy a 7200rpm-es általába gyorsabb mint az 5200rpm-es,meg hogy van rajta cache.oké,hogy ott nem ez a lényeg,de engem érdekelne és fogalmam sincs hogy honann lehetne összeszedni olyan tudást ami a normális adatmentéshez kell.

Új hozzászólás Aktív témák