Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • kige

    csendes tag

    válasz Chili7 #4010 üzenetére

    Félreértettél. Én ahhoz képest írtam, hogy kibírom hogy három napja még azt mondták, hogy ki kell fizetnem a 110 ezer forintos alaplapot és a munkadíjat. Ehhez képest 2 hét várakozás inkább. NEkem is sok a négy hét mivel nekem tényleg ez a munkaezközöm (web és egyéb programozás) és mivel ha nincs mivel dolgozni nincs pénz elve miatt nekem van tartalék gépem. Ha egy oldalra támaszkodnék gyorsan kiütnék alólam. Az tényleg felháborító, hogy vadonat új 1-2 hónapos Acereknek megy szét az alaplapjuk, pl az enyémnek is alaplapcseréje lesz. Az a 2-4 hét annak függvényében nem sok, hogy itthon nincs ilyen alkatrész és külföldről kell hozni. Egyik barátomnak szintén Acer notija volt, és 3 hónapos korában tönkrement a winyója. Mivel munkaezköz bement a Rikvesthez és garancián belül kérte a javíttatást. Először közölték hogy 2-3 nap bevizsgálás majd 1-2 hét alkatrészcsere. A gyerek vörösfejjel ordibált, verte az asztalt, hogy ez a munkaeszköze és neki ez KELL. Ezekután 3/4ed óra múlva elvitte a javított gépet. Ez Magyarország és ez szomorú. De inlább kivárom azt a 4 hetet minthogy kifizessem a javítás teljes költségét. Egyébként a rikvestnek nincs túl sok alkatrésze. Alaplapok a legritkábban, mivel nincs rájuk sok szükség. winyóból, memóriából és Tftből sok van mert azok gyakrabban romlanak el.
    Egyébként 4 hét az pl kevésnek is tekinthető pl a 1,5 éves Fiat Puntom 2 hónapot állt a szervízben ECU hibával új egységre várva. Nem volt dühítő? De. Tudtam valamit tenni? Nem. Mivel az az alkatrész nem volt itthon hát be kellett hozni.

    [Szerkesztve]

    Acer 4051wlmi

Aktív témák